تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

برای سفارش طراحی نرم افزار چه کنیم؟

اگر قصد سفارش طراحی نرم افزار را دارید، باید شناخت اولیه در مورد روند طراحی نرم افزار و اصول حاکم بر آن را داشته باشید. توجه داشته باشید برای سفارش تولید انواع نرم افزارها باید از خدمات شرکت های معتبر در این زمینه بهره برید. برای شناخت روند تولید انواع نرم افزارها ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

شرکت های زیادی در زمینه طراحی نرم افزار و انجام خدمات تولید نرم افزار سفارشی در کشور ما فعالیت می نمایند، این شرکت ها برای انجام برنامه نویسی سفارشی از تیم های قدرتمند در این زمینه استفاده می کنند. برای انتخاب یک گروه و تیم حرفه ای توجه به رزومه و نمونه کارهای آن ها شما را یاری می دهد. رعایت زمان بندی مناسب برای تولید نرم افزار، کدنویسی اصولی و حرفه ای، انجام خدمات پشتیبانی مناسب برای نرم افزارها از جمله مواردی است که شرکت های معتبر در این زمینه باید رعایت نمایند.

یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات نرم افزاری، شرکت وب و سئو است. این مجموعه انواع نرم افزارهای تحت وب و ویندوز و تهیه و بارگذاری انواع اپلیکیشن های موبایل را با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام می دهد.

سفارش طراحی نرم افزار چگونه است؟

پس از یافتن مرکزی معتبر برای سفارش تولید نرم افزار باید درخواست خود را با جزئیات کافی به واحد طراح تحویل دهید. بعد از تحویل درخواست، شرکت طراح اقدام به تحلیل و برررسی داده های شما می نماید و بنا به نیازها و جوانب مختلف تولید نرم افزار، به شما پروپزال و نحوه تولید نرم افزار را می دهد. شرکت طراح تمامی جوانب و نکات تولید نرم افزارها را در نظر می گیرد.

تولید نرم افزار تخصصی توسط برنامه نویسان حرفه ای در این زمینه انجام می گردد، توانایی حل مسلئه به بهترین نحو ممکن از ویژگی های برنامه نویسان حرفه ای محسوب شده که باید تیم های قدرتمند برنامه نویسی از چنین پرسنل با تجربه ای برای تولید نرم افزار استفاده نمایند. تمامی امکانات درخواستی کارفرما همراه با تمامی جوانب مورد نیاز توسط تیم برنامه نویسی پیاده سازی و اجرا می شود.

در هنگام تولید نرم افزارها، عیب یابی و تست نرم افزار انجام می گردد، با این وجود پس از بارگذاری نرم افزارها برای استفاده کنندگان، شرکت ها اقدام به انجام خدمات پشتیبانی از نرم افزار کرده تا در هنگام کار خطا و مشکلات به وجود آمده احتمالی برطرف گردد، انجام خدمات پشتیبانی تخصصی از معیارهای انتخاب یک شرکت تولید نرم افزار حرفه ای است.

طراحی نرم افزارهای اداری و سازمانی

ادارات و سازمان ها به وفور  انواع نرم افزارهای سفارشی را برای انجام امور مختلف نیاز دارند، با استفاده از نرم افزارهای حرفه ای در این زمینه بسیاری از کاغذ بازی ها حذف شده و فرایندها دقیق تر و سریعتر انجام می گیرند. سیستم های بایگانی قدیمی را در نظر بگیرید و استفاده از نرم افزارهای کنونی که باعث آسان شدن بسیاری از کارها در این زمینه شده است. در سازمان ها و ادارات بسیاری از داده ها و اطلاعات مختلف را می توان برای کاربران از طریق نرم افزارها طبقه بندی نمود.

برای سفارش طراحی نرم افزار چه کنیم؟

نرم افزارهای بکار رفته برای حقوق و مزایای کارمندان، نرم افزارهای حسابداری و مالی، نرم افزارهای انجام اتوماسیون اداری و ... از جمله نرم افزارهای مطرح برای سیستم اداری و سازمانی به حساب می آیند.

طراحی نرم افزارهای تحت وب و ویندوز

نرم افزارهای مختلف را می توان از دیدی به دو دسته کلی نرم افزارهای تحت وب و ویندوز دسته بندی نمود. در نرم افزارهای تحت وب با استفاده از مرورگرها و شبکه اینترنت، کاربران در سراسر جهان می توانند از خدمات این نرم افزارها استفاده کنند، این در حالی است که نرم افزار تحت ویندوز نیاز به نصب روی سیستم کاربر داشته و همه افراد قادر به دسترسی به این نرم افزار را ندارند. امنیت برای نرم افزار بسیار مهم است و تولید کننده نرم افزار باید همه ی نکات امنیتی در این زمینه را در نظر گرفته باشد.

نرم افزارهای آماده یا سفارشی

نرم افزارهای مختلف موجود در بازار را می توان به دو دسته نرم افزاهای آماده و سفارشی تقسیم نمود. در نرم افزارهای آماده از یک سری امکانات پیش فرض برای خدمات نرم افزاری استفاده می گردد، از پر کاربردترین نرم افزارهای آماده می توان به نرم افزارهای حسابداری اشاره نمود. اما برای استفاده از امکانات خاص درون نرم افزارها باید از نوع سفارشی نرم افزار استفاده کرد. در این نوع به سفارش کارفرما، امکانات مورد نیاز برای کارفرما پیاده سازی و اجرا می گردد. نرم افزارهای آماده هیچ گاه کارایی نوع سفارشی را ندارند. نکته دیگر در مورد نوع سفارشی نرم افزار آن است که می توان این نرم افزارها را متناسب با درخواست کارفرما بهینه نمود یا امکانات دیگری برای آن ها تعبیه کرد.

هزینه طراحی نرم افزارهای مختلف چگونه است؟

برای تعیین هزینه نرم افزارها، شرکت طراح بعد از تحلیل و نیازسنجی اقدام به اعلام هزینه برای طراحی و تولید انواع برنامه ها می نماید. حجم کدنویسی مورد نیاز، زبان برنامه نویسی، تجهیزات سخت افزاری مورد نیاز و زمان تهیه و تحویل نرم افزار از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت و هزینه نهایی تولید نرم افزارها می باشد. با این وجود مهم ترین فاکتور در زمینه تعیین هزینه تولید نرم افزار، تعرفه خود واحد طراح است. شرکت های مختلف تعرفه های گوناگونی را برای خدمات نرم افزاری ارائه می دهند. شما برای سفارش تولید نرم افزار باید شرکتی معتبر را که بالاترین کیفیت نرم افزار تولیدی را با قیمت مناسب برای کارفرمایان تهیه می نماید، انتخاب نمایید.

وب و سئو یکی از مطرح ترین شرکت ها در زمینه تولید و طراحی انواع نرم افزارهای مختلف و مورد نیاز کارفرمایان است. استفاده از بروزترین زبان های برنامه نویسی توسط پرسنل با تجربه، انجام و تحویل سفارش در سریعترین زمان ممکن و قیمت مناسب از مزایای این شرکت در زمینه تولید انواع نرم افزار درخواستی است.

برای سفارش طراحی نرم افزار های تحت وب یا ویندوز می توانید به وب سایت وب و سئو به نشانی www.weboseo.ir مراجعه نمایید یا جهت کسب  اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های02191035092 و 09120529512 تماس بگیرید. با سفارش طراحی نرم افزار راندمان کاری فعالیت های مختلف را بالا ببرید.

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و توسط تحریریه اقتصاد آنلاین تهیه نشده است.

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها