تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱

عضو کرونایی شورای شهر: حال خوشی ندارم اما حضور در جلسه یعنی جهاد!

جنجال کرونا و شیوع ویروس اومیکرون روز چهارشنبه به صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد نیز کشیده شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، در نشست فوق العاده امروز شورای اسلامی شهر مشهد، نایب‌رییس این شورا با اشاره به شیوع ویروس اومیکرون از مردم خواست با ماندن در خانه و رعایت قرنطینه به کادر درمان کمک کنند.

مهدی ناصحی افزود: متاسفانه آمار مبتلایان به سویه جدید کرونا در حال افزایش است و شهروندان باید با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی، مانع از وخیم‌تر شدن شرایط شوند.

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در واکنش به این مطالب اظهار کرد: شما از ۶ عضو مبتلا به کرونا خواسته‌اید در جلسه حضور داشته باشند تا جلسه رسمیت پیدا کند.

غلامحسین صاحبی افزود: متاسفانه این حرکت با گفته‌هایتان یکی نیست، مردم باید پروتکل‌ها را رعایت کنند اما شما خود بیماری را به جلسه آورده‌اید.

حسن منصوریان، رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد نیز با اشاره به بیماری خود گفت: درست است حال خوشی ندارم اما حضور در جلسه شورا به منزله جهاد است.

دیگر عضو شورا در اعتراض به این امر اظهار کرد: چرا ارزش کلمات قرآنی را پایین می‌آورید در حالی که با حال ناخوش به صحن شورا آمدن اصلا توجیه ندارد.

حسن کریمدادی افزود: از طرفی از مردم می‌خواهیم در خانه بمانند اما در شورا خلاف شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی عمل می‌کنیم و این کار را "جهاد" هم می‌نامیم.

در پایان نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: اعضای حاضر در جلسه علنی امروز شورا، کرونا نداشتند و نشست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

ناصحی در نشست علنی شورا در روز یکشنبه هفته جاری نیز اعلام کرده بود: امروز مشهد شرایط کرونایی سختی دارد، رییس و برخی اعضای شورای شهر نیز به این ویروس مبتلا شده‌اند، رعایت ضوابط و فاصله گذاری اجتماعی ضروری است.

تکذیب روابط عمومی شورا

مدیر روابط عمومی شورای شهر مشهد عصر امروز و ساعتی پس از نشست پرحاشیه شورا، فضاسازی صورت گرفته مبنی بر حضور اعضای مبتلا به کرونای شورای شهر مشهد در صحن علنی شورا را صحیح ندانست.

محمد شیبانی افزود: اعضای مشکوک به کرونا نیز پس از طی دوره قرنطینه و مشورت با پزشک مربوطه در صحن علنی شورا حاضر شدند و هیچکدام از اعضای حاضر در نشست امروز براساس تست و گواهی پزشکی؛ کرونا نداشتند

منبع: ایرنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    تکذیب، بسیار هم کارآمد!
    اما تشکیل جلسه و صواب این جهاد قابل صرف نظر کردن نیست.

دیگر رسانه‌ها