کد خبر 580865
معاون اول رییس جمهور؛

زلزله بندرعباس خسارت های زیادی به مردم فین وارد کرده است

معاون اول رییس جمهور از مناطق خسارت دیده از زلزله بندرعباس در بخش فین بازدید و آخرین وضعیت خدمات رسانی به مردم را بررسی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صداوسیما، محمد مخبر به همراه وزرای نیرو و بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ساعت 23:30 دیشب وارد بندرعباس شد و بلافاصله به همراه وزرا، استاندار هرمزگان و جمعی از مسئولان استانی به بخش فین، کانون دو زمین لرزه شدید روز گذشته بندرعباس سفر کرد.

وی از روستای گیشان غربی که خسارت زیادی از زلزله دیده بازدید کرد و علاوه بر صحبت مستقیم با مردم ، در جریان آخرین وضع امدادرسانی به مردم این روستا قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهور در جریان این بازدید‌ها گفت: گرچه بر اثر این دو زلزله تنها یک فوتی گزارش شده است، اما خسارت‌های زیادی به منازل مسکونی و دام مردم در بخش فین وارد شده است.

محمد مخبر افزود: در جلسه روز دوشنبه ۲۴ آبان در استانداری هرمزگان ، در خصوص راهکار‌های جبران خسارت‌های ناشی از زلزله تصمیم گیری می‌شود.

معاون اول رییس جمهور همچنین از بیمارستان شهید محمدی بندرعباس و اسکان اضطراری مردم بندرعباس در ورزشگاه خلیج فارس این شهر دیدن کرد.

دو زمین لرزه به بزرگی ۶.۴ ریشتر و دیگری به بزرگی ۶.۳ ریشتر عصر دیروز حوالی فین در استان هرمزگان را لرزاند که خسارت‌هایی به مردم بخش فین وارد کرد.

ارسال نظر