کد خبر 579879

واکنش آموزش و پرورش به کتک خوردن دانش آموز یزدی

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد گفت: عکس منتشر شده با محتوای تنبیه بدنی دانش آموز کلاس اولی مربوط به یزد نبوده و هرگونه نسبت آن با آموزش و پروش استان یزد تکذیب می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، چند پیش عکسی مبنی بر کتک خوردن یک دانش‌آموز توسط معلم در فضای مجازی منتشر و منجر به آزرده شدن بسیاری از شهروندان شد.

محسن گلستانی‌فرد، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش یزد در این خصوص، اظهار کرد: بعد از بررسی‌های انجام شده متوجه شدیم که این عکس مربوط به یزد نبوده و انتصاب این موضوع به معلم و دانش آموز یزدی تکذیب می‌شود.

وی افزود: بر اساس اطلاعات بدست آمد تصویر دانش آموز کتک خورده که با عنوان «شکنجه دانش‌آموز کلاس اول توسط معلم» منتشر شده است، مربوط به معلمی در روستای ریزه وندبولی از توابع شهرستان چوار است که دانش‌آموز کلاس اولی خود را کتک زده به نحوی که آثار کبودی روی بدن این کودک هفت ساله مشهود است.

12

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یزد گفت: کادر آموزشی در این استان با درک صحیح از شرایط سنی و همچنین رسالت فرهنگی خود سعی دارند با استفاده از شیوه‌های مختلف آموزشی دانش‌آموزان را کنترل و شیطنت‌های کودکانه آنها را به سمت تقویت خلاقیت‌های فردی سوق دهند.

ارسال نظر