کد خبر 571724

یک‌ طرفه شدن جاده چالوس صحت ندارد

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: یک‌طرفه شدن جاده چالوس که در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها اعلام شده صحت ندارد. در حال حاضر هیچ کدام از جاده‌های مازندران یک‌طرفه نیستند و تردد به صورت دو طرفه در جریان است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ هادی عبادی اظهار کرد: ترافیک در محورهای مواصلاتی مازندران به سمت تهران سنگین است و در برخی نقاط شاهد ترافیک مقطعی به صورت ایست و حرکت هستیم. اما در هیچ مسیری ممنوعیت تردد به دلیل یک‌طرفه شدن یکی از لاین‌ها را نخواهیم داشت.

 وی با تکذیب خبری که ساعتی پیش در برخی رسانه‌ها مبنی بر یک‌طرفه شدن جاده چالوس به نقل از یکی از مسئولان استان البرز منتشر شد، افزود: از اواخر سال ۱۳۹۹ یک طرفه کردن این مسیرها به طور کلی لغو شده و اعمال نمی‌شود. در حال حاضر نیز در محدوده استان مازندران هیچ مسیری یک‌طرفه نیست.

سرپرست پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: هم‌اکنون ترافیک محور چالوس از ابتدای این جاده در مازندران تا دهانه جنوبی تونل کندوان دو طرفه جریان دارد.

عبادی تصریح کرد: در برخی مواقع برای کاهش بار ترافیکی این احتمال وجود دارد که به صورت موقتی و در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت مدیریت ترافیک به صورت رفت و برگشت در هر دو لاین اعمال شود. اما این که محوری به طور کامل به یک سمت یک‌طرفه شود دست‌کم در مازندران صحت ندارد.

ساعتی پیش در برخی رسانه‌ها به نقل از علی زندی‌فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز عنوان شد که تردد همه وسایل نقلیه از محور کرج-چالوس در مسیر جنوب به شمال ممنوع است.

ارسال نظر