کد خبر 571654

بارش باران در نیمه شمالی کشور

سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در نیمه شمالی طی ۲۴ساعت آینده از آغاز مجدد بارش‌ها طی سه شنبه آینده در برخی مناطق از جمله شمال و شمال غرب خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده در برخی مناطق استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل، شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده است.

فردا شنبه 24 مهر 1400 در برخی مناطق استان‌های ساحلی دریای خزر، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی بارش‌های پراکنده پیش بینی می‌شود. یکشنبه و دوشنبه در اکثر مناطق کشور آسمان صاف و جوی پایدار حاکم است.

بر اساس اعلام  سازمان هواشناسی  از بعدازظهر دوشنبه و طی روز سه شنبه هفته آینده در مناطق شمالی، شمال غرب کشور و غرب گیلان رشد ابر، بارش پراکنده گاهی همراه با وزش باد و رعدوبرق پیش بینی شده است.

طی امروز و فردا برای نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل و روز دوشنبه آینده برای نوار غربی و جنوب غرب کشور وزش باد شدید پیش بینی شده که در مناطق مستعد گاهی همراه با خیزش گردوخاک خواهد بود.

 حداکثر دمای هوا در تهران طی امروز 27 درجه است که به تدریج تا آخر هفته کاهش یافته و روز پنجشنبه 29 مهر 1400 به 19 درجه کاهش خواهد یافت. آسمان پایتخت طی امروز تا یکشنبه آینده آفتابی است. امروز سرعت وزش باد جنوب غربی در تهران 9 تا 15 کیلومتر است.

ارسال نظر