کد خبر 571653

ترافیک سنگین در کندوان

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر‌جنوب به شمال‌ حدفاصل بیلقان تا سرودار و مسیر ‌شمال به جنوب‌ حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و محدوده ولی آباد و سیاه بیشه و نیز ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور هراز نشان می‌دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علی‌اکبر آشوری درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها‌ی کشور اظهار داشت: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

 ثبت بیشترین تردد جاده‌ای بین ساعات 17 تا 18 

وی اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌ 2271 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل 0.5 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 13.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت جوی جاده‌ها‌ اظهار داشت: در جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

 آزادراه تهران-شمال چهار روز مسدود می‌شود

آشوری بیان کرد: آزادراه تهران – شمال ‌منطقه یک ‌‌مسیر رفت و برگشت در استان های تهران و البرز از ساعت 12 ظهر روز شنبه مورخ 24 مهر تا ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 27 مهر 1400 به دلیل اجرای عملیات کارگاه جاده‌ای مسدود است و تردد از محور جایگزین کرج - چالوس انجام می‌شود.

ترافیک سنگین در هراز و کندوان

وی گفت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محور فیروزکوه همچنین آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت، مسیر رفت و برگشت نشان می‌دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها همچنین از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر‌جنوب به شمال‌ حدفاصل بیلقان تا سرودار و مسیر ‌شمال به جنوب‌ حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و محدوده های ولی آباد و سیاه بیشه و نیز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر ‌شمال به جنوب‌ محدوده های تونل شماره یک، آب اسک و لاسم خبر داد.

 ترافیک سنگین در محور فشم-تهران 

آشوری همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قم – تهران حدفاصل پل حرم امام خمینی (ره) تا آزادگان در برخی از مقاطع، ترافیک سنگین در محور فشم – تهران محدوده حاجی آباد و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس خبر داد.

 آزادراه تهران-کرج-تهران پرترافیک‌ترین جاده کشور

وی اضافه کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با 143 هزار تردد‌، آزادراه کرج-تهران با 142 هزار تردد‌ و آزادراه قزوین-کرج‌ با 125 هزار تردد ثبت شد.

 محور پونل-خلخال و جاده فرعی شمشک-دیزین کماکان مسدود است

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها یادآور شد: در حال حاضر محور شهداد-نهبندان، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، محور رویان-بلده در استان مازندران، جاده‌ خرم‌آباد-پل دختر، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور پونل-خلخال و جاده فرعی شمشک-دیزین به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

ارسال نظر