کد خبر 553024

رییس پلیس راهور تهران بزرگ:

ساعت محدودیت‌ های تردد شبانه در محرم تغییر کرد

محمد حسین حمیدی ، محدودیت‌های تردد کامیون در ایام محرم را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمد حسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام محرم، گفت: با توجه به آغاز ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) یاران باوفایش و آغاز مراسم سوگواری آن حضرت، به منظور ایمنی تردد شهروندان و عزاداران حسینی طرح محدودیت تردد کامیون‌ها بر همین اساس اعلام می‌شود.

وی ادامه داد: عبور و مرور انواع کامیون‌ها در سطح شهر که تا پیش از این در طول روز ممنوع بود همچنان به قوت خود باقی است و ادامه دارد.

سردار حمیدی افزود: علاوه بر آن ساعات تردد که قبل از شروع ماه محرم از ساعت ۲۲:۰ الی ۰۵:۰۰ صبح بود در دهه اول محرم، به ساعت ۲۴:۰۰ الی ۰۶:۳۰ صبح تغییر پیدا کرده است و رانندگان کامیون‌ها می‌بایست با توجه به ساعات جدید اقدام به تردد کنند.

وی بیان داشت: این محدودیت با توجه به تردد عزاداران حسینی و ادامه مراسم‌های آئینی محرم تصویب و مقررشده است که از تردد کامیون‌ها در غیر این ساعات در شهر تهران جلوگیری به عمل آید.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بر همین اساس پلیس راهور تهران بزرگ موظف شده است در ایام ذکر شده از ورود این خودرو‌های سنگین به شهر و تردد آن‌ها جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۵ ۰

  آخه یه کم تفکر هم بدنیست..مردمی که صبح ود برای رفتن به سرکار حرکت پیکنند الان باید چیکار کنند؟!

 • ناشناس
  ۳ ۰

  ساعت محدودیت تردد برای خودروهای سواری چی ؟؟

 • علی
  ۶ ۰

  سلام، منع تردد شبانه بایستی تمام شود چون هیچ کمکی به مقابله با کرونا نکرده و فقط منبعی برای درآمد نیروی انتظامی شده ،اگر نیاز به دکتر و دارو داشته باشیم همیشه استرس جریمه برای بیرون رفتن در آن زمان را داریم متاسفانه درد و بیماری اکثرا هنگام شب بیشتر می‌شود، اگر واقعا قصد کمک به مقابله با کرونا را دارید بایستی منع تردد را از ۴ بع از ظهر تا ۱۰ شب اعمال کنید نه زمانی که اکثرا در حال استراحت ویا خواب هستند

  با احترام

 • ناشناس
  ۰ ۰

 • ناشناس
  ۰ ۰