کد خبر 548326

دوره رایگان آموزش آرایشگری آنلاین

آموزش آرایشگری آنلاین در ایام کرونا، بین آموزشگاه ها رواج پیدا کرد.

1

دوره رایگان آموزش آرایشگری آنلاین

آموزش آرایشگری آنلاین در ایام کرونا، بین آموزشگاه ها رواج پیدا کرد. دوره رایگان آموزش آرایشگری آنلاین سرای نمونه، فرصتی طلایی است برای افرادی که می خواهند به آرایشگر حرفه ای تبدیل شوند. اساتید برخی از آموزشگاه های مجرب و پیشرفته از جمله سرای نمونه، بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران، تصمیم گرفتند برای صرفه جویی در زمان و گسترش کار خود کلاس های آموزشی رایگان آنلاین را برای هنرجویان برگزار کنند.

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه

آموزشگاه سرای نمونه (هیرآکادمی) بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران و منطقه یک می باشد. چرا که با برگزاری کلاس های پیرایشگری درجه یک و دو و ارائه مدرک معتبر توانسته شاگردان بی نظیری را در این حوزه وارد کار کند. اکنون برای بیشتر شدن جامعه هنری آرایشگری، کلاس های آنلاین را به صورت رایگان برگزار کرده است تا بتواند به همه افراد در هر کجا که هستند امکان پیشرفت بدهد.

2

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

شهریه دوره آرایشگری مردانه به صورت حضوری

قیمت دوره آرایشگری مردانه درجه 1،  2,500,000 تومان می باشد. قیمت پیرایشگری مردانه درجه دو 3,000,000 تومان است. مزیت دوره های حضوری ارائه مدرک معتبر است. اما همانطور که اشاره شد هدف سرای نمونه، پیشرفت جامعه هنری آرایشگری است. به همین دلیل کلاس ها را به صورت رایگان و آنلاین برگزار کرده است. همچنین آموزش آرایشگری خصوصی نیز برای عزیزانی که نمیخواهند در کلاس های عمومی شرکت کنند، فراهم است.

شهریه دوره های مختلف آموزشگاه سرای نمونه

سرای نمونه علاوه بر پیرایش دوره های گوناگون دیگری نیز دارد. چهره پردازی مردانه یا گریم سینمایی را می توانید با پرداخت 3,500,000 تومان آموزش ببینید. یا در دوره متعادل سازی چهره مردانه یا گریم داماد با قیمت فوق العاده مناسب 2,500,000 تومان شرکت کنید. با ارائه CD و جزوات آموزشی روز، به شما کمک می کند تا نکاتی که یاد گرفتید را تا همیشه به خاطر داشته باشید.

مدارک لازم برای ثبت نام آنلاین و حضوری

برای شرکت در دوره رایگان آموزش آرایشگری آنلاین سرای نمونه، فقط کافیست با ما در ارتباط باشید. راه های ارتباط با ما از طریق سایت، اینستاگرام، واتس آپ، تماس با آموزشگاه و راحت تر از همه تماس با شماره 09122008593 جناب آقای نائینی مدیر آموزشگاه می باشد. برای راه های ارتباطی بیشتر عبارت سرای نمونه را سرچ کنید. برای ثبت نام در کلاس های حضوری لازم است کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، سه قطعه عکس ۴*۳ پرسنلی به همراه داشته باشید.

3

دوره آموزش آرایشگری

نحوه برگزاری کلاس آنلاین

امروزه برخی از آرایشگاه ها تصمیم گرفته اند تا دانش خود را در اختیار همگان قرار دهند. برای این کار، به دنیای مجازی وارد شده اند و با اقدامی منحصر به فرد، آموزش های خود را به سراسر کشور گسترش داده و کلاس های آموزشی را به صورت مجازی شروع کرده اند.

شاید بگویید به صورت مجازی نمی توان شروع به آموزش دیدن برخی رشته ها مثل آرایشگری کرد. اما اینطور نیست! در این کلاس ها با استفاده از امکاناتی که در دنیای مجازی قرار دارد، امکاناتی نظیر برقراری ارتباط مستقیم با اساتید، مشاهده آموزش ها تئوری به صورت پاورپوینت و آموزش های عملی به صورت فیلم های آموزشی، صدا و تصویر در اختیار هنرجویان قرار می گیرد تا مباحث مهم آموزشی در اختیار هنرجویان قرار بگیرد.

مراکز آموزشی آرایشگری مردانه نیز وارد این عرصه شده اند و توانسته اند، هنرجویان زیادی را آموزش دهند تا با مهارتی که کسب می کنند، شروع به کسب درآمد کنند.

مزایای آموزش آرایشگری آنلاین

رایگان بودن و کاهش هزینه ها

آموزش آرایشگری آنلاین به کاهش هزینه هایی مثل هزینه رفت و آمد اساتید و هنرجویان، کمک می کند. از طرف دیگر این کلاس ها همانند کلاس های واقعی برگزار می شوند و هنرجویان ارتباط مستقیم با اساتید دارند. اما معمولا تخفیف ویژه ای در آموزش های مجازی وجود دارد و گاهی اوقات دوره رایگان آموزش آرایشگری برگزار می شود.

 عدم محدودیت زمانی

آموزش مجازی آرایشگری ویژگی های منحصر به فردی برای افراد به وجود آورده که یکی از این ویژگی ها عدم محدودیت زمانی است. یعنی اینکه در هر ساعت از شبانه روز به صورت آنلاین و آفلاین امکان برگزاری جلسات، با کیفیت بالا فراهم است.

عدم محدودیت جغرافیایی

در کلاس های آموزشی آرایشگری، محدودیت جغرافیایی برای افرادی وجود دارد. بعضی مواقع به خاطر این مسئله نمی توانند در جلسات حضوری شرکت کنند. اما در آموزش مجازی با توجه به عدم مسافت های طولانی و سختی راه، به راحتی فرآیند برگزاری دوره های آموزشی آسان می شود. هر چند دسترسی حضوری نیز بسیار ساده است. سرای نمونه بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه منطقه یک واقع در تجریش است.

در دسترس و بروز

آموزشگاه های آموزش مجازی می توانند به راحتی از طریق رسانه هایی که در دسترس آنها قرار دارد نیاز های مخاطبان خود را برطرف کنند. و شما با داشتن یک گوشی هوشمند در هر ساعت از شبانه روز که باشد می توانید به یادگیری خود ادامه دهید.

4

آموزشگاه آرایشگری مردانه سرای نمونه

آموزش آنلاین آرایشگری مردانه در تهران

می دانیم که به خاطر ویروس منحوس کرونا بسیاری از آموزشگاه های آرایشگری مردانه و زنانه تعطیل شده اند و آموزشگاه ها به صورت مجازی شروع به کار کرده اند. مشخص است که همه ی آموزشگاه ها هم نمی توانند خدمات خود را به صورت حرفه ای و آنلاین در اختیار هنرجویان خود قرار دهند. گاهی اوقات، کیفیت برخی مانند خدمات حضوری نیست و نکات زیادی ناگفته باقی می ماند. اما در سرای نمونه نگران هیچ یک از این موارد نباشید.

اما اگر به جز یادگیری به دنبال مدرک نیز هستید، می توانید به صورت حضوری در کلاس ها شرکت کنید. به هر حال با شرکت در کلاس های آنلاین زمینه اولیه برای شما فراهم میشود و با تسلط بیشتری در کلاس حضوری شرکت خواهید کرد.

جمع بندی کلی

به طور کلی می توان گفت، مهمترین مزیت برگزاری دوره آموزش آرایشگری آنلاین در این است که افراد در هر جای کشور که باشند به راحتی می توانند از خدمات رایگان آموزش آرایشگری آنلاین بهره مند شوند و توانایی های خود را بسنجند. در این صورت اگر در این زمینه استعداد داشته باشید می توانید به فردی حرفه ای تبدیل شوید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر