حضور برنس مد در شبکه ایران کالا

صنعت پوشاک در ایران بسیار پرونق است و همانند سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد و همان طور که می دانید پوشاک جز نیازهای اساسی افراد محسوب می شود اما این حوزه همانند صنعت های دیگر نیاز به دانش اختصاصی در این زمینه دارد و کارآفرینانی که با دانش از این حوزه وارد این صنعت می شوند به تامین این نیاز اساسی کمک بسزایی می کنند.

برنس مد یکی از تولید کنندگان پوشاک بانوان است که بسیار موفق عمل کرده است و با دانش کافی در حوزه بیزینس و کارآفرینی به تامین پوشاک برای بانوان با کیفیت عالی می پردازد و مصرف کنندگان می توانند محصولات مورد نظر خود را با بهترین کیفیت دریافت کنند و دغدغه کیفیت را نداشته باشند و این شرکت با تکیه بر تولید داخلی بر اساس دانشی که در این حوزه در سراسر جهان وجود دارد دغدغه افراد را برطرف نموده است.

محصولاتی که در برنس مد تولید می شوند

محصولات برنس به طور کامل توسط کارشناسان ایرانی که در زمینه مد و فشن فعالیت دارند طراحی می شوند و این شرکت در زمینه لباس زنانه مشغول به فعالیت است و تمرکز این برند و مدیران آن بیشتر بر روی کیفیت محصولات می­باشد و از آنجایی که تامین کالاهای خارجی برای افراد زمان بر و پر هزینه می­باشد سعی و کوشش برنس بر این اصل استوار است که تنوع محصولات را با کیفیت عالی و مشابه نمونه های خارجی به راحتی در اختیار هموطنان قرار دهد و با برندهای خارجی و معروف به رقابت می­پردازد.

2

تولیدات برنس شامل چه دسته بندی هایی میشود

دسته بندی محصولاتی که در برنس وجود دارد شامل محصولات کلاسیک، کژوال، و اسمارت کژوال می شود و از آنجایی که این برند در زمینه پوشاک زنانه فعالیت دارد برای بانوان شامل شومیز، شلوار، تاپ، دامن و انواع کت و شلوار و لباس ها می شود و در واقع به طور کلی و به عنوان توضیحات تکمیلی می توان به این نکته اشاره کرد که کژوال به دسته ای از لباس ها که به عنوان لباس روزمره و کاربردی و به اصطلاح راحتی به کار می روند گفته می شود.

وجه تمایز برنس با سایر برندها و تولید کنندگان

برنس بر خلاف دیگر تولید کنندگان که ساختارشان منوط به تولید می باشد و یا دوستانی که در بازار صرفآً به فروش محصولات فکر می کنند، به گونه ای ساختار خود را طراحی کرده است تا کل زنجیره تامین و تولید در درون خود مجموعه قرار داشته باشد و به صورت درون سازمانی انجام شود و برای مخاطبان خاص با گروه سنی 28 تا 42 سال با توجه به نیاز و شرایط آنها و با تمرکز بر روی بهترین کیفیت مشابه بهترین برندهای خارجی تولید را انجام می دهد.

تفاوتی که برنس با برندهای تولید محور دارد این است که آن برندها تا زمانی که کالکشنی خوب باشه و مخاطب خرید انجام دهد تولید می کنند اما برنس مانند برندهای خارجی که هر ماه تنوع محصول جدید را دارند پیش می رود و به صورت کاملاً هوشمندانه این کار را انجام می دهد. و با کارخانه هایی که کیفیت محور هستند قرارداد دارند و به غیر از برش محصولات و دوخت تمامی فرآیندها در داخل خود مجموعه انجام می شود.

برنس تمام فرآیند طراحی، نمونه دوزی، الگو سازی، خرید پارچه، اکسسوری و تمامی لوازم جانبی از قبیل: زیپ، دکمه و ... را درون مجموعه خود طراحی می کند و نمونه پارچه و لوازم جانبی را به کارخانه تحویل می دهد و کارخانه نیز بر اساس درخواست برنس تولید می کند و این فرآیند کنترل کیفیت یکبار داخل کارخانه و یکبار در خود برنس که واحدی به نام کنترل کیفیت دارد بررسی و انجام می شود تا اگر مشکلی در زمان تولید بوجود آمد از خط ارسال خارج شود و محصولاتی با کیفیت که مورد تایید مخاطب می باشد به دست آنها برسد.

3

قیمت محصولات در برنس مد

از آنجایی که برنس در زنجیره تامین باعث شد که واسطه ها حذف شوند و فرآیند طراحی را خود انجام می دهد و کارخانه ها محصولات را با حجم بالا برای آن تولید می کنند و بخاطر شرایط کرونا عرضه محصولات به صورت فیزیکی نمی باشد محصولات معمولاً با قیمت نهایی بسیار پایینی عرضه می شوند و چه در فروشگاه پوشاک زنانه برنس و چه در شبکه های اجتماعی قیمت ها گذاشته شده و با توجه به الگوی مصرفی و کیفیت محصولات قیمت ها بسیار ارزنده می باشد.

صادرات محصولات برنس مد

از آنجایی که برنس از سال 1395 وارد این صنعت شده است این برند هم در ترکیه و هم در اتریش ثبت شده است و چون تمرکز اصلی آن بر روی کیفیت محصولات با توجه به نیازهای مخاطب است لذا صادرات جز اهداف این شرکت می باشد و به علت موقعیت خاصی که در منطقه داریم و گران شدن قیمت دلار صادرات جز مزیت های رقابتی برای این شرکت محسوب می شود.

ارسال نظر

آخرین خبر ها