کد خبر 535785

ارقامی جنون آمیز برای کیف‌ های زنانه + عکس

کیف یکی از محصولات مورد علاقه زنان است که در این گزارش به چند مورد از شیک‌ترین و البته گران‌ترین آن‌ها اشاره کرده ایم

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، کیف یکی از کالا‌های مورد علاقه خانم‌هاست که ممکن است در طول یک سال چندین مرتبه به قصد خرید این کالا به فروشگاه‌ها مختلف بروند حتی اگر به نتیجه خرید هم نرسند.

برند‌های بسیار معروف مد و پوشاک جهان در سال مدل‌های جدید از کیف زنانه را روانه بازار‌های بین المللی می‌کنند که مورد توجه تمام خانم‌های جهان قرار می‌گیرد. در ادامه این گزارش به چند مورد از گران‌ترین این موارد اشاره کرده ایم.

۷. Celin

14131285_385


برند سلین  زنانه‌ترین برند در جهان معروف است همچنین طرفداران این برند ادعا دارند که هیچ موقع محصولات این برند قدیمی نمی‌شود یا به اصطلاح از مد نمی‌افتد.

در تولید این کیف از پوست مارمولک سبز و مشکی استفاده شده است که خرید آن با توجه به اندازه آن از ۱۹۷ تا ۷۵۰ دلار هزینه بر می‌دارد یعنی حدود ۴ میلیون و ۷۰۰ تا ۱۸ میلیون تومان.

۶. GUCCI

14131081_920

برند گوچی هم که همیشه یکی از بهترین پیشنهاد‌ها برای خرید بوده و است به طوری که بسیاری از افراد خواهان خرید از نمایندگی‌های این برند هستند، اما قیمت زیاد این قصد را سلب می‌کند.

قیمت کیف‌های زنانه در این برند بسیار متفاوت است، اما بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ دلار معامله می‌شوند یعنی حدود ۵ میلیون تا ۱۶ میلیون تومان که عکس برخی از آن‌ها قابل مشاهده است.

۵. Fendi

14131080_925

 

شعار برند فندی این است که شما هر هزینه‌ای برای محصولات این برند پرداخت کنید بازهم ارزشمند است چرا که شما برای یک محصول خود سرمایه گذاری می‌کنید. البته این جمله می‌تواند یک ترفند برای فروش بیشتر است، اما در این لیست جا گرفته اند.

برخی کیف‌های این برند تا هزار دلار یعنی حدود ۲۳ میلیون تومان هم فروخته می‌شود که عکس دو مدل از آن‌ها را می‌توانید ببینید.

۴. Dolce & Gabbana

14131079_706


این ایتالیایی لوکس هم کیف‌های شیک خود را در این لیست جای داده است. گران‌ترین کیف از این برند مدل Baroque lettering است که بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ هزار دلار یعنی حدود ۳۱ تا ۴۶ میلیون تومان قیمت دارد.

۳. Dior

14131078_272

حرف انگلیسی D نماد برند دیور است که سالانه افراد زیادی مبالغ بسیار زیادی را برای محصولاتی که این حرف را یدک می‌کشند، پرداخت می‌کنند. کیف‌های زنانه برند دیور انواع مختلفی دارد که معروف‌ترین آن‌ها ۳۵۰ دلار یعنی حدود ۸ میلیون تومان قیمت دارد.

۲. Prada

14131077_743

شرکت پرادا خود چندین مرتبه اعلام کرده است که کیف‌های خود را بیشتر از هر محصول خود قبول دارد و به تولید این کیف‌های زنانه افتخار می‌کند. دو عکس از پر طرفدار‌ترین محصولات پرادا را می‌توانید مشاهده کنید.

۱. Burberry

14131076_394

شرکت انگلیسی باربری به دلیل طرح خاصی که از خود دارد، توسط بسیاری از افراد جهان قابل تشخیص است به طوری که معروف‌ترین کیف زنانه از این شرکت نیز به همین طرح با قیمت ۴۰۰ دلار حدود ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تولید شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر