کد خبر 534360

پذیرش دوره عالی مدیریت پروژه در دانشگاه تهران

مرحله جدید ثبت نام متقاضیان دوره عالی مدیریت پروژه دانشگاه تهران آغاز شده است و علاقه‌مندان این حوزه پرکاربرد می‌توانند در این دوره نام‌نویسی نمایند.

بر اساس اطلاعیه مرکز آموز‌ش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران به عنوان یکی از پیشروترین مراکز علمی کشور، دوره عالی مدیریت پروژه با رویکرد ارائه یک دوره کاربردی و ایجاد قابلیت مدیریت بهره‌ور یک پروژه، به مدت 230 ساعت بصورت آنلاین در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

مقرر است در پایان این دوره، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند قابلیت علمی و اجرایی کسب شده در حوزه مدیریت پروژه را اثبات نمایند.

اهم مطالبی که در این دوره مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت عبارتند از:

  1. پیکره دانش مدیریت پروژه بر اساس استاندارد  PMBOK
  2. کنترل پروژه با نرم افزار ماکروسافت پراجکت و پریماورا
  3. نحوه ایجاد دفتر مدیریت پروژه در سازمان‌ها
  4. استاندارد پرینس 2 و مدل های بلوغ پروژه
  5. مدیریت استراتژیک پروژه و ارتباط آن با اهداف سازمان
  6. مباحث قراردادی پروژه‌ها و مدیریت ادعا و تاخیرات در پروژه
  7. مدیریت پروژه‌های چابک و تحلیل کسب و کار

جهت مشاهده سرفصل‌ها و اطلاعات هزینهای دوره روی عنوان دوره عالی مدیریت پروژه کلیک نمایید.

همچنین علاقه مندان می‌توانند درصورت تمایل برای حضور در آزمون بین المللی PMP از طریق دوره آمادگی آزمون PMP مهارت‌های لازم را جهت دریافت این گواهینامه بین المللی بدست آورند. جهت کسب اطلاعات در حوزه آمادگی آزمون PMP می‌توان بر روی لینک مقابل کلیک نمود. ( اطلاعات دوره آمادگی آزمون PMP)

مخاطبان و شرایط پذیرش دوره عالی مدیریت پروژه

مبحث مدیریت پروژه یک حوزه بین رشته‌ای می‌باشد که شاید ارتباط مستقیمی به رشته تحصیلی افراد نداشته باشد اما به دلیل وسعت و نوع مطالب این دوره به افرادی پیشنهاد می‌شود که تمایل دارند به صورت کاملا حرفه‌ای در حوزه مدیریت پروژه فعالیت اجرایی داشته باشند.

شرایط ورود به دوره مدیریت پروژه:

  • داشتن حداقل کارشناسی یا
  • داشتن 5 سال سابقه کار اجرایی در محیط های پروژه محور برای مدارک پایین تر

نحوه پذیرش و ثبت‌نام

پذیرش در دوره مدیریت پروژه دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 61119824 یا 88225402 یا  88652153 (با پیش‌شماره 021) مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند و نیز افرادی که خارج از ایران هستند می‌توانند از طریق نرم افزار واتساپ با شماره 00989303709097 پیام‌ها و سوالات خود را مطرح نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند گردند.

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره نیز می‌توان روی عبارت پیش ثبت نام دوره جامع مدیریت پروژه کلیک نمود.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه به آدرسhttps://catp.ut.ac.ir/fa  فرآهم خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر