کد خبر 534182

شوینده ها از امروز ۲۵درصد گران شد

در حالی دبیر انجمن تولیدکنندگان محصولات شوینده اعلام کرده بود که با توافق به عمل آمده میان تولیدکنندگان قرار است هیچ تغییر قیمتی تا پایان خردادماه اجرایی نشود که قیمت انواع محصولات این بخش از امروز ۱۷ خردادماه تا ۲۵ درصد گران شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در حالی  فروزش دبیر انجمن تولیدکنندگان محصولات شوینده اعلام کرده بود که با توافق به عمل آمده میان تولیدکنندگان قرار است هیچ تغییر قیمتی تا پایان خردادماه اجرایی نشود که براساس ابلاغیه جدید انجمن صنایع شوینده قیمت انواع محصولات این بخش از امروز 17 خردادماه تا 25 درصد گران خواهد شد.

در ابلاغیه انجمن صنایع شوینده به شرکت های تولیدی آمده است:

 پیرو درخواست مکرر شرکتهای عضو این انجمن درخصوص افزایش قیمت محصولات صنعت براساس افزایش قیمت مواد اولیه و سایر نهادهای تولید ما با توجه به تعهد خود در مورد عدم کمبود محصولات در سطح بازار شرایط  جدید افزایش قیمت محصولات شوینده، بهداشتی و آرایشی را اعلام می کنیم.

براساس این ابلاغیه، از امروز 17 خرداد ماه مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، پودر و مایعات لباسشویی، صابون و خمیردندان 25 درصد و مابقی محصولات افزایش قیمت 20 درصدی را خواهد داشت.

شایان ذکر است، حداکثر تخفیف مجاز برای محصولات پودرهای لباسشویی دستی و ماشینی و صابون 10 درصد و برای سایر کالاهای اساسی از جمله مایع دستشویی، مایعات ظرفشویی، شامپو، مایعات لباسشویی و نرم کننده حوله و لباس 15 درصد است. البته شرکتهایی که نسبت به رعایت این موضوع اقدام کنند معادل با درصد بالاتر از تخفیف مجاز از قیمت تایید شده ان شرکت ثبت و به سازمان حمایت معرفی خواهند شد.

   انجمن صنایع شوینده ,

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    پس نوبت هم باشد نوبت شویندهاس که از طرف خداوند چوب بی صدا بخورند وگرنه این همه اتیش گرفتن کارخانه ها یا فرار از مالیات وبیمه ست یا حکایات دیگری دارد

  • ناشناس
    ۱ ۰

    با ۱۳۰ درصد افزایش حقوقا...همه اجناس ۳۰ درصد ۲۵ درصد..وغیره..میشه ..این اقتصاد دانهای کشور چطوری حساب میکنن...اب.برق.گاز.گوشت.نان.مرغ.لبنیات..افزایش.کرایه.خانه.با حقوق.چهار تومنی .سه تومنی..اونهایی که حقوق ۷.۸.. دارن گله مندن.ما.چه بگیم.نابود شدیم.رفت