کد خبر 527746

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور اعلام کرد؛

پایان اردیبهشت؛ آخرین مهلت تمدید گذرنامه های خانواری

مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور مهلت تمدید روادید گذرنامه های خانواری را تا پایان اردیبهشت ماه۱۴۰۰ اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مهدی محمودی با اشاره به موافقت وزیر کشور مبنی بر تمدید روادید گذرنامه های خانواری، گفت: هفتمین طرح تمدید روادید گذرنامه های خانواری اتباع افغانستانی از اواسط بهمن ماه سال گذشته آغاز و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

 دبیر کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی افزود: پس از پایان زمان اشاره شده ، مهلت طرح تمدید روادید گذرنامه های خانواری تمدید نمی شود، لذا کلیه افراد مشمول تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ فرصت دارند با رعایت دستورالعمل های بهداشتی گذرنامه های مذکور را به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی تحویل دهند تا پس از انجام مراحل تمدید، به صاحبان عودت داده شود.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، وی در پایان تاکید کرد: در صورتی که اتباع مشمول در تاریخ اعلام شده جهت تمدید  گذرنامه های خانواری خود مراجعه ننمایند، غیر مجاز تلقی شده و بر اساس قوانین و مقررات می بایستی به کشور خود بازگردند، از این رو ضروری است مشمولان این طرح در فرصت تعیین شده و بدون فوت وقت، جهت تمدید گذرنامه های خود به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر