کد خبر 526324

داعش باز می گردد؟

بارزانی ، یکی از فرماندهان نیروهای پیشمرگ عراق نسبت به آمادگی‌های گروه تروریستی داعش برای اجرای برخی عملیات‌های جدید هشدار داد.

به گزارش اسپوتینک روسیه، یکی از فرماندهان نیروهای پیشمرگ عراق نسبت به آمادگی‌های گروه تروریستی داعش برای اجرای برخی عملیات‌های جدید هشدار داده است .

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، بر اساس این خبر،  سیروان بارزانی، فرمانده نیروهای پیشمرگ در محور مخمور-الکویر عراق با اشاره به رصد رفت‌وآمدهای داعشی‌ها با کمک دوربین دید در شب، اظهار کرد: برخی اطلاعات حاکی از این هستند که داعش قصد اجرای برخی حملات جدید را دارد.

بارزانی در ادامه گفت: عملیاتی که ائتلاف ضد داعش طی دو هفته گذشته انجام داد، این گروه تروریستی را تضعیف کرد اما آنها بازگشته‌اند و فعالیت‌های خود را دوباره انجام می‌دهند.

این فرمانده پیشمرگ‌ها افزود: تعداد داعشی‌ها نیز افزوده شده و آنها سعی دارند بار دیگر صفوف خود را ساماندهی کرده و به غارها و مخفی‌گاه‌هایی که در گذشته بمباران شدند، بازگردند.

گروه تروریستی داعش اخیرا عملیات‌های مسلحانه‌ای را انجام داد که مهمترین آنها عملیات علیه نیروهای پیشمرگ در تاریخ یکم مه در کرکوک بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر