کد خبر 523890

توضیحات پسر کروبی درباره فایل صوتی ظریف

محمدتقی کروبی در صفحه اینستاگرامی‌ خود نوشت که من فایل صوتی ظریف را چند روز پیش از انتشار آن در ایران اینترنشنال از طریق یکی از دوستان خارج از کشور دریافت کرده بودم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدتقی کروبی در صفحه اینستاگرامی‌ خود نوشت که من فایل صوتی ظریف را چند روز پیش از انتشار آن در ایران اینترنشنال از طریق یکی از دوستان خارج از کشور دریافت کرده بودم و با یک روز فاصله همین فایل را از دوست دیگری هم دریافت کردم و متوجه شدم این فایل مثل آب روان در حرکت است و در حال دست به دست شدن میان جمعی از فعالان سیاسی. 

یک روز‌ بعد شنیدم که این فایل صوتی در اختیار چهره‌های شناخته شده و سرشناس اصلاح‌طلب داخل هم قرار گرفته است.

 عصر امروز در خبری اختصاصی اعلام کرده بود که فایل مذکور در اختیار برخی چهره‌های سیاسی اصلاح‌طلب دست به دست شده و حتی تقی کروبی و حسین کروبی از فرزندان مهدی کروبی ‌نیز مدت‌ها پیش به این فایل صوتی دسترسی پیدا کرده‌اند.

علی ربیعی امروز در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه کسانی مسئول لو رفتن فایل صوتی بوده و آیا اعضای دیگری از دولت نیز گفت‌و‌گویشان به سرقت رفته است، گفت: 33 نفر از اعضای دولت در تاریخ شفاهی دولت مشارکت داشتند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • بهنام
    ۰ ۰

    پسران کروبی ظریف و ول کنید به بابا سلام برسونید و بپرسید از 300 میلیون شهرام جزایری چه خبر؟از سال 88 منتظر جواب هستیم

  • ناشناس
    ۰ ۰

    حالا یک مرد بین اصلاح طلبان پیداشود وبگوید ما اصلاح طلبان نفوذی داخل خودمان داریم همانطور که ممکن است در داخل هر حزب وگروه دیگر نفوذی باشد ول کو این غیرت ؟ فقط به توجیه کردن آن می پردازند از دوحزب امریکا یاد بگیرید که این کار را می کنند