کد خبر 520733

معامله‌ای دو سر بُرد برای سیدحسن خمینی

مشورت با رهبری برای سیدحسن خمینی معامله‌ای دو سر برد برای او بود.

به گزارش اقتصادآنلاین، روزنامه جهان صنعت در باره سیدحسن خمینی نوشت: مشورت با رهبری معامله‌ای دو سر برد برای او بود. سیدحسن خمینی از سویی عدم ورود خود به انتخابات را توجیه کرد و خودش را از اصرار اصلاح‌طلبان نجات داد. از سوی دیگر ولایتمداری را ثابت و شاید زمینه تأیید صلاحیت در انتخابات خبرگان بعدی را فراهم کرد.

حال اگر به برخی واکنش‌ها در فضای مجازی مبنی بر اینکه مشورت گرفتن از رهبری طبق قانون ضروری نیست و نباید تبدیل به یک روال معمول شود، توجه داشته باشیم، به این نتیجه می‌رسیم که سیدحسن خمینی خیلی ساده از رهبری خرج کرد تا هم ریسک انتخابات را نپذیرفته و هم همچنان آن چهره آزمون نشده و ظاهرا ایده‌آل باقی بماند.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • محمد
    ۰ ۰

    مگر همه داوطلبان رياست با کسى مشورت کرده اند که ايشان دومى اش است؟ وانگهى٬ اين چه صيغه ايست اينهمه بيجهت هزينه مى شود که انتخابات رياست جمهورى انجام شود بعدش انتخاب شونده بيايد بگويد من يک تدارکچى هستم و کارى نمى توانم بکنم. خوب پدرجان بدهيد دست آنهائى که مى گويند ما مى توانيم مثلا بدهيد دست رضائى آخه اين بنده خدا خودش را کشته که رئيس جمهور شود صد تا هم شمع براى شابدولعظيم نذر کرده.

  • سعید
    ۰ ۰

    تجربه این آقا در چه حوزه هایی بوده تا بتواند در ریاست چمهوری بکار بگیرد . یا صرف اینکه نام خانوادگی خاصی را یدک می کشد کفایت می کند.