کد خبر 518458

وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد؛

ارتقای لایحه رتبه‌بندی معلمان با توجه به صلاحیت‌ها

وزیر آموزش و پرورش گفت: کرونا آینه‌ای در مقابل نظام آموزشی بود تا خود را در این شرایط بسنجد، زیرا در این مسیر، بهتر دیده شدن، برطرف کردن نقاط ضعف و قوی‌تر شدن، دستاورد آن است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، وزیر آموزش‌وپرورش درباره اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: ما تلاش کردیم تا لایحه رتبه‌بندی معلمان را ارتقا دهیم تا هر یک از معلمان، نسبت به صلاحیت‌ها و توانمندی‌هایشان در جایگاه مرتبه خود قرار گیرند.

وی در ادامه با بیان این که اولویت ما اجرای سند تحول بنیادین نظام آموزش‌وپرورش است، افزود: مدیران و معلمان هریک باید در راستای پیشبرد سند تحول فعالیت کنند.

وزیر آموزش‌وپرورش گفت: نقش مدیر مدرسه در شرایط کنونی، یک نقش بسیار مهم و اساسی است، زیرا مدیران در این شرایط، مأموریت دارند تا هرچند بدون ابزارهای قبلی و محدودتر، اما با ایده‌های خلاقانه این مسیر را به نحو احسن دنبال کنند.

وی افزود: مدیران باید راه‌های دیگر برای آموزش بهتر، پیدا کنند، زیرا در این بحران‌ها است که هنرنمایی، خلاقیت و توانمندی مدیران مشخص می‌شود و معتقدم رویدادها، کلاس آموزش هستند.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  دو صد گفته چون نیم کردار نیست همش حر ف

 • دکتر معلم
  ۰ ۰

  وزیر جان، خبر داری افرادی که یک ماه در وزات بهداشت و سایر وزارت خانه ها بجز آموزش و پرورش استخدام می شوند حقوقشون بالای 7 میلیون تومان است در حالی که در وزارت آموزوش و پرورش ، حقوق یک دکتر معلم 27 سال خدمت فقط 5 میلیون تومان است. خاک بر سرت وقتی لیاقت نداری، توانایی مدیریت نداری ، چرت و پرت هم می گی و... اشتباه کردی وزیر شدی. اون پارامتر های رتبه بندی ات فقط برای چاپلوسی است نه برای پیشرفت آموزش و پرورش، نابود کردید. بس است.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دارایی بانک ها آب برق گاز شرکت نفت و ....حقوق های خیلی عالی دارند ، معلم ها از اول همین جور بوده و ....انشالله بهتر خواهد شد.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  فقط شبانه روز میگم خیر نبینی با این وزیر بودنت انشالله ک عاقبت ب خیر نشی

 • ناشناس
  ۰ ۰

  کدام وزیر ،همه ،وعد،کذب محض، چرت پرت می گوید،آموزش و پرورش، همیشه بی وزیر بوده و حالت دکوری در میان وزیران دارد وخواهد بود خدا با توجه به تلاشی که کرده اجرشدهد ودرفقر ماننسایر معلمان زندگی رو سپری در خانوادش شرمنده باد