کد خبر 515903

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد؛

تردد روان در محورهای چالوس وهراز

مرکز مدیریت راه‌های کشور آخرین وضعیت راه‌های کشور را اعلام کرد و از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه‌های تهران-شمال و قزوین-رشت، خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، مرکز، مدیریت راه‌های کشور ضمن اعلام آخرین وضعیت تردد در محورهای شمالی و سایر محورهای مواصلاتی کشور، آخرین وضعیت جوی جاده‌ها را اعلام کرد و محورهای مسدود را برشمرد.

بنا بر اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت در مسیر رفت و برگشت روان است. همجنین بارش باراین در برخی ازمحورهای استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و گلستان گزارش شده است.

محورهای مسدود شریانی شامل شهداد-نهبندان و خرم‌آباد-پلدختر است.

مرکز مدیریت راه‌های کشور از محدودیت تردد در محور قزوین-همدان در کیلومتر ۱۱۰ خبر داد و اعلام کرد: محور قزوین - همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دوطرفه انجام می‌شود.

همچنین بنا بر اعلام آن مرکز، محورهای دارای انسداد فصلی شامل محورهای شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، سی سخت - پادنا، گنجنامه - تویسرکان، وازک - بلده، و پونل - خلخال است. همچنین محور مسدود غیرشریانی محور مسجدسلیمان- ایذه گزارش شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر