کد خبر 514608

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت خبر داد؛

دستگیری جاعلان مجوزهای تردد بین شهری در تهران

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: ۲ نفر که در زمینه جعل مجوزهای تردد بین شهری فعالیت داشتند دستگیر شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ " نادر مرادی " روز پنجشنبه اظهار داشت: در پی اعلام اخباری مبنی بر اینکه افرادی در زمینه جعل مجوز تردد بین شهری فعالیت دارند موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار داده شد.

وی با بیان اینکه بررسی این موضوع به صورت در دستور کار ماموران معاونت پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت قرار گرفت، ادامه داد: با تایید صحت خبر دریافتی با مجوز مرجع قضایی دو نفر جاعل در محدوده میدان فاطمی دستگیر و از آنان تعدادی لوازم جعل مدرک کشف شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تصریح کرد: جاعلان تا کنون به چندین فقره جعل مجوز های جعلی از جمله جعل مجوز تردد بین شهری اعتراف کرده که موضوع همچنان در دست بررسی است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه شهروندان گرامی برای اخذ مجوز تردد حتما باید به مبادی مربوطه از جمله فرمانداری ها مراجعه نمایند، خاطر نشان کرد: این افراد در قبال جعل مجوز نردد از یک تا سه میلیون تومان دریافت می کردند.

سرهنگ مرادی با اشاره به اینکه مجوز های صادره توسط مبادی ذی صلاح، دارای شماره سریالی مشخص هستند از این رو مجوزهای جعلی به راحتی توسط ماموران نیروی انتظامی قابل شناسایی می باشند، بیان داشت: شهروندان گرانقدر در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این خصوص مراتب را سریعا به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر