کد خبر 509643

یک نماینده مجلس مطرح کرد؛

تذکر به وزیر برای پرداخت حق الزحمه معلمان رسمی

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس یازدهم از وزیر آموزش و پرورش خواستار پرداخت حق الزحمه معلمان رسمی و تعیین تکلیف وضعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی از سال ۹۱ به بعد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، غلامرضا منتظری در نشست علنی امروز (یکشنبه 10 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکر شفاهی از موضع انقلابی مجلس در مورد قانون رفع تحریم ها تشکر کرد و گفت: همچنین از رهبر معظم انقلاب برای دفاع از این قانون تقدیر و تشکر می کنم.

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش گفت: بسیاری از معلمان رسمی، حق الزحمه خود را تاکنون دریافت نکرده اند، نیاز است در پرداخت آن تصریح و همچنین می طلبد نسبت به تعیین تکلیف آموزشیاران نهضت سوادآموزی از سال 91 به بعد اقدام شود.

وی در تذکری به وزیر صمت ادامه داد: وضعیت کنونی توزیع اقلام ضروری شایسته ملت ایران نیست و صف های طولانی اسباب سوءاستفاده بیگانگان را مهیا می کند، انتظار می رود در نحوه توزیع کالاها تجدیدنظر شود.

منتظری به وزیر علوم در رابطه با مشکلات معیشتی کارکنان این وزارتخانه تذکر داد و گفت: نیاز است در اسرع وقت در رفع مشکلات این قشر اقدام شود

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۳ ۰

  تذکر به چه درد ما می خوره برادر....
  شش ماه پیش هم دوستان شما در مجلس به وزیر محترم آموزش و پرورش تذکرات شدیدالحن و جدی دادند.
  چی شد؟
  شما و دوستانتون برای مطرح کردن خودتون از معلمان شریف کشور مایه می ذارید.
  نکنید این کار رو.
  معلما خسته شدن....خسته...

 • محمد
  ۲ ۰

  چرا برای شهرستان های تهران مثل شهر ری و قرچک ورامین و ... باقی مانده حق التدریس سال قبل در هفته قبل سه شنبه پرداخت انجام شده است ولی برای شهرتهران وعلل الخصوص منطقه ۱۵ تهران ریالی واریز نشده است؟
  وزیر میگوید هرکس اعتراض داره برود حسابداری ادارات ما رفتیم جواب سربالا شنیدیم و مسخره هم شدیم چه کسی باید پاسخگو باشد ابن بود وعده های وزیرحاجی میزایی

 • ناشناس
  ۲ ۰

  حق التدریس سال قبل هم رفت کنارباقی ماموریت ها وغیره وغیره معلمان شده ان مسخره ی مسولین فقط وعده وعیدالکی،چندغازاضافه بشه صدباررسانه ای میشه،کاش ازافزایش ۵۰الی ۷۵درصدی ادارات دیگه بگن که البته بااین شرایط کروناحقشونه.بسوزمعلم که کسی به فکرتونیست بسوز!

 • رضا
  ۲ ۱

  تذکرکه براما آب ونون نمیشه.وقتی زورتون نمیرسه ونمی تونید وزیری روقانع کنید که بعد از یک سال حق الزحمه معلمان روپرداخت کنه،چرایه تصمیم اساسی درموردش نمی گیرید؟بهمن ماه پارسال کجا واسفندماه امسال کجا؟تازه براپول پرداخت نشده ووعده داده شده هم کلی منت سرمعلم بیچاره میزارن وازمراجع استعلام میکنن پول نداده مون حلاله یاحرام.

 • محمد
  ۲ ۰

  آقای وزیر که میگی بریم به ادارات مناطق اگر اعتراض داریم ما جمعی از معلمان منطقه 15 تهران با خبر شدیم شهرستان های استان تهران پنجم و ششم اسفند یعنی سه شنبه و چهارشنبه گذشته دریافتی داشته اند به فرمایش شما عمل کردیم رفتیم اداره منطقه 15 واقع در خیابان خاوران به ما گفتند بروید اداره کل تهران آنجا هم جوابی به ما ندادند و گفتند اگر اعتراض دارید بروید وزارتخانه پیش خود وزیر . حالا ما چکار باید بکنیم آیا شایسته است مثل مناطق 10 و 11 کلاسهای مجازی را تعطیل کنیم؟

 • عادل
  ۰ ۱

  اضافه تدریس چیشد پس

 • ناشناس
  ۰ ۰

  نمایش خیمه شب بازی هست از کدومشون حقیقت شو شنیدی