کد خبر 505855

در تماس تلفنی مطرح شد؛

دستور وزیر صمت برای اتخاذ تمهیدات لازم جهت تنظیم بازار عید

وزیر صمت در تماس تلفنی بارییس سازمان صمت استان ایلام،رییس اداره صمت مهران و فرماندار دهلران، دستور ویژه برای اتخاذ تمهیدات لازم جهت تنظیم بازار شب عید صادر کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، علیرضا رزم‌حسینی در تماس‌های تلفنی جداگانه با رضا محمد رحیمی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، مجید عسگری فرماندار دهلران و فرزاد مرادیرییس اداره صمت مهران، بر ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم و پیگیری دقیق موارد مرتبط با تنظیم بازار و فعال سازی ظرفیت‌های صنعتی، معدنی و تجاری استان ایلام و شهرستان مهران تاکید نمود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این تماس تلفنی با یادآوری تدابیر اتخاذ شده از سوی وزارت صمت برای تنظیم بازار شب عید در سراسر کشور و تأمین مناسب کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، رفع موانع پیش روی واحدهای صنعتی و معدنی فعال و همچنین پروژه‌های صنعتی در حال اجرای کشور و به ویژه استان ایلام را اولویت نخست وزارت صمت دانست.

رزم حسینی تصریح کرد: در شرایط حاضر، تلاش و جدیت مدیران استانی برای هماهنگی با سیاست‌های جامع دولت و وزارت صمت و عملیاتی کردن تصمیمات کلان در مناطق مختلف کشور دارای اهمیت فراوانی بوده و کاملاً ضروری است.

محمدرحیمی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان ایلام هم در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر صمت، با ارائه گزارشی از میزان پیشرفت ۴۵۰ طرح صنعتی و معدنی در حال اجرا در این استان، برخی از مشکلات موجود در مسیر اجرای پروژه‌ها را مطرح و خواستار رفع آن‌ها شد.

فرزاد مرادی،رییس اداره صمت مهران نیز با اشاره به برنامه‌ریزی های انجام گرفته برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ایام تعطیلات نوروز، خواستار توجه ویژه به این شهرستان مرزی شد.

مجید عسگری فرماندار دهلران هم ضمن قدردانی از پیگیری مشکلات این شهرستان توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت، برای تأمین مالی برخی از پروژه‌های صنعتی و معدنی دهلران درخواست مساعدت داشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر