کد خبر 491514

توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره بودجه سند۲۰۳۰

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در ردیف‌های بودجه هیچ چیزی درباره سند ۲۰۳۰نیامده است، گفت: آن چیزی که اشتباه شده، یک متن مربوط به برنامه ششم در سال‌های قبل است

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص موضوع اختصاص بودجه به اجرای سند 2030، اظهار کرد: من امروز مطلع شدم و هیچ دخالتی در این بحث نداشتیم. وزارت آموزش و پرورش مکرر اعلام کرده که هیچ نسبتی با سند ۲۰۳۰ ندارد.

وی ادامه داد: معلوم شد که یک خطایی صورت گرفته بود و بلافاصله خود سازمان در نسخه کاغذی اصلاح کرده و قرار شد در نسخه الکترونیکی هم اصلاح کند.

حاجی‌میرزایی افزود: تمام ردیف‌های بودجه ما معلوم است و در ردیف‌های بودجه هیچ چیزی درباره سند ۲۰۳۰ نیامده و قطعا نخواهد آمد. 

وی اضافه کرد: آن چیزی که به آن استناد می کنند یک متن است که مربوط به برنامه است نه بودجه و آن هم مربوط به برنامه ششم مربوط به سال‌های قبل بوده است. ظاهراً نسخه‌ اشتباه را گذاشتند.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: نه در دولت درباره بودجه برای ۲۰۳۰ گفت‌وگویی داشتیم و نه در آموزش و پرورش و نه سازمان برنامه و بودجه چنین گفت‌وگویی را داشته است.

وی با بیان اینکه به طور کامل اعلام برائت می‌کنیم و قطعا پیگیری می کنیم، افزود: سازمان برنامه قطعا خودش پیگیری می کند و اگر تعمدی در کار باشد حتما باید با کسانی که خطا را کردند برخورد شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    یعنی برا سند ۲۰۳۰ بودجه دارن بعد برای نیروهای آزاد بدبخت ، بودجه ای ندارن .که الان اندازه یه دبیر رسمی کار میکنن و نه بیمه دارن و نه حقوق درست حسابی؟ کل حقوق یکسالشونم اندازه ی حقوق یک ماه یک معلم رسمی نمیشه. کی باید جوابگوی ما باشه؟ به کجا داریم میریم ما