کد خبر 470987

تلخ‌‌ترین روز کرونایی در تهران؛

محدودیت‌‌های کرونایی در پایتخت بازمی‌گردد؟

فرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران با بیان این‌‌که دیروز یکی از تلخ‌‌ترین روزهای کرونایی پایتخت بود، از درخواست خود مبنی بر اعمال محدودیت‌‌های کرونایی در پایتخت برای هفته آینده خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علیرضا زالی درباره آخرین آمار کرونا در تهران گفت: در 24 ساعت گذشته 870 نفر در بخش‌‌های عادی و 168 نفر در بخش‌‌های ویژه بستری شدند.

در این زمینه بخوانید

دیروز تلخ‌ترین روز کرونایی پایتخت بود

وی افزود: در 48 ساعت گذشته عدد بستری‌‌های جدید کرونایی به نزدیک 1000 نفر رسیده است که نوعی رکورد محسوب می‌‌شود. دیروز یکی از تلخ‌‌ترین روزهای کرونایی پایتخت بود و بالاترین موارد مرگ و میر ثبت شده از زمان آغاز اپیدمی کرونا در کشور تاکنون را شاهد بوده‌‌ایم.

زالی ادامه داد: انتظار ما این است که باتوجه به آمار کرونا در تهران و قرارگرفتن این استان در وضعیت قرمز، محدودیت‌‌هایی را اعمال کنیم. ما بسته پیشنهادی خود مبنی بر تقلیل میزان حضور کارکنان و برخی از مسائل محدودکننده و اعمال جرایم بازدارنده در صورت استفاده نکردن از ماسک را ارائه داده‌‌ایم و امیدواریم در اسرع وقت مورد تصویب قرار بگیرد.

فرمانده ستاد مدیریت کرونا در تهران خاطرنشان کرد: بر اساس تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شده است که در استان‌‌های مختلف، ستادهای استانی مقابله با کرونا تصمیمات خود را با هماهنگی وزرای بهداشت و کشور انجام دهند. ما از وزرای محترم درخواست اعمال محدودیت‌‌ها در تهران از ابتدای هفته آینده را داشته‌‌ایم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر