کد خبر 443191

کاهش ۱.۲درصدی تردد در جاده‌‎های بین‌شهری

مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به کاهش ۱.۲ درصدی تردد در جاده های بین شهری، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران و ترافیک نیمه‌سنگین در محور شهریار - تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار ۲۵۵تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱.۲درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین۱۶.۴درصد و اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آخرین وضعیت جاده‌های شمالی از ترافیک روان در محور هراز، چالوس،فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت)حکایت دارد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین- کرج- تهران حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس خبر می‌دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر