{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 438622

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۶۲ بیمار جدید در بخش‌‌های ویژه بیمارستان‌‌های تهران بستری شدند، گفت: آمار مجموع بستری‌‌های جدید در بیمارستان‌‌های تهران ۳.۵ درصد کاهش داشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علیرضا زالی در گفت‌‌وگویی تلویزیونی با اشاره به آخرین آمار کرونا در کلان‌‌شهر تهران اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 191 بیمار در بخش‌‌های عادی بیمارستان‌‌های تهران با تشخیص کووید19 و 62 مورد در بخش‌‌های ویژه بستری شدند.

وی افزود: آمار با شیب ملایمی نسبت به روزهای گذشته رو به کاهش است و آمار مجموع بستری‌‌های جدید در بیمارستان‌‌های تهران 3.5 درصد کاهش را نشان می‌‌دهد.

زالی ادامه داد: در زمینه مراجعان بیمارستانی تغییر محسوسی نسبت به روزهای گذشته نداشته‌‌ایم و بالغ بر 325 بیمار از مجموع بیماران بستری کرونایی مرخص شدند. ما در شیب ملایم و تعادل نسبی هستیم؛ با توجه به شرایط فعلی در تهران، حجم بالای ترددهای درون‌‌شهری و  بالارفتن تراکم در بخش‌‌های مرکزی شهر، باید بیش از پیش رعایت موازین بهداشتی را مورد توجه قرار دهیم و شهروندان باید با عدم عادی‌‌سازی شرایط به سمتی حرکت کنند که دچار بحران‌‌های جدیدتری نشویم.

وی خاطرنشان کرد:  در پیک ترددهای شهری که امکان فاصله‌‌گذاری اجتماعی با مشکلاتی روبه‌‌روست نیازمند توجه بیشتری به ملاحظات بهداشتی هستیم تا تعادل نسبی که در بخش‌‌های درمانی وجود دارد آسیب بیشتری نبیند و به سمت تقلیل موارد جدید در بیمارستان برویم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری