{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 438302

رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: خانواده ها بدون هیچ نگرانی و با اطمینان خاطر واکسن های مورد نیاز کودکان را از مرکز بهداشت دریافت کنند چراکه پروتکل های بهداشتی در مراکز بهداشت رعایت می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمد خیراندیش درباره خانواده هایی که نوزاد یا فرزند کوچکی که نیاز به واکسن دارند، اظهار کرد: خوشبختانه مراکز بهداشتی ما در کمال سلامت و بهداشت قرار دارند و مراکز تجمع و واکسن زنی را جدا کرده ایم، از این رو خانواده ها نگران نباشند و با اطمینان خاطر واکسن های مورد نیاز کودکان را تزریق کنند چراکه در صورت تعویق، کودک با مشکل مواجهه خواهد شد.

وی در ادامه با توجه به اجرای طرح غربالگری در شرایط کرونایی اعلام کرد: مرحله دوم غربالگری کروناویروس در شهرستان همدان به پایان رسید و ۹۸.۵ درصد مردم این شهرستان در این طرح مورد غربالگری قرار گرفتند.

خیراندیش افزود: اقدام جدیدی که مرکز بهداشت شهرستان همدان انجام داده، انجام آزمایش کرونا از افرادی است که در ارتباط با بیماران کرونایی قرار داشتند که قبلاً از این افراد فقط مراقبت انجام می شد اما به تازگی آزمایش نیز از این افراد گرفته می شود.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان بیان کرد: کلیه مراکز بهداشت به علاوه مراکزی که ۱۶ ساعته بیماران را پذیرش می کردند نیز همچون ماه های گذشته دایر بوده و به مردم خدمات ارائه می دهند.

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری