کد خبر 431229

ریزش کوه جاده چالوس را بست

ریزش کوه به عمق ٤ متر و طول بیش از ٥٠ متر، جاده چالوس را بست.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، بر اساس گزارش مرکز مدیریت راهها جاده کرج - چالوس، محدوده پامچال در کیلومتر ۱۵،به علت ریزش کوه تا اطلاع بعدی مسدود است و مسافران می‌توانند از مسیر جایگزین از آزادراه تهران - شمال (قطعه یک) استفاده کنند.

آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها نیز از  ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک خبر می دهد.

بر اساس آخرین وضعیت جوی کشور هم اکنون بارش برف و باران در برخی از جاده های استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی گزارش شده است.

همچنین بارش باران در برخی از استان های استان های خراسان جنوبی ادامه دارد.

افزایش ۹ درصدی تردد بین استانی در شبانه روز گذشته

همچنین براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. 

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٣٠٢تردد شمار فعال در جاده های برون‌شهری، نسبت به روز قبل حدود ٩ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد. 

گزارش مرکز مدیریت راهها اضافه میکند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٧ درصد و اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

همچنین براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ، فقط ورود افراد بومی و ساکن هر شهر طبق کارت ملی ، پلاک و بیمه نامه خودرو ، به آن شهر مجاز است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر