{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 430910

کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش دمای تهران طی سه روز آینده خبر داد و گفت: هوای تهران امشب نیمه ابری، گاهی همراه با بارش پراکنده باران خواهد بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «امیرحسین نقشینه» افزود: صبح امروز هوای تهران نیمه ابری همراه با افزایش ابر و رگبار پراکنده و در بعد از ظهر امروز با وزش باد شدید همراه خواهد بود؛ همچنین تهران امروز سه درجه خنک تر خواهد بود و برای روزهای آینده افزایش دما خواهیم داشت.

نقشینه درباره وضعیت هوای حال حاضر کشور نیز، گفت: برای امروز استان‌های واقع در شمال‌شرق، شرق، جنوب، برخی مناطق از جنوب‌شرق، شمال‌غرب و غرب کشورمان بارندگی خواهند داشت؛ همچنین انتظار داریم که برای استان‌های واقع در سواحل دریای خزر، برخی از مناطق دامنه‌های جنوبی البرز و مرکز کشور نیز بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ دهد و پیش‌بینی می‌کنیم در مناطق مستعد نیز بارش به شکل تگرگ باشد.

وی گفت: بارش در ارتفاعات و مناطق سردسیر در نوار شمالی به شکل برف خواهد بود و فردا، بارش در نیمه شرقی کشورمان با کاهش نسبی دما همراه است؛ علاوه بر آن برای برخی مناطق غرب و دامنه‌های جنوبی البرز نیز رگبار را خواهیم داشت.

نقشینه، اضافه کرد: روز چهارشنبه، جنوب کشور، شرق خلیج فارس و تنگه هرمز، استان‌های بوشهر، فارس و هرمزگان و به‌تدریج کرمان و مناطقی از سیستان و بلوچستان، رگبار، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید خواهند داشت و بارش بر روی بخش‌های مستعد در این مناطق به شکل تگرگ پیش‌بینی می‌شود. روز پنج‌شنبه، علاوه بر مناطق جنوبی گستره بارش‌ها به شرق و مرکز هم کشیده می‌شود و از روز جمعه با نفوذ سامانه بارشی جدید از غرب و شمال‌غرب، رگبار و رعد و برق در آذربایجان‌های غربی و شرقی، اردبیل و کردستان آغاز می‌شود و به‌تدریج این سامانه بر روی نیمه‌شمالی کشور قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری