{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 429180

مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه مردم حتما از انجام سفر خودداری کنند و در خانه بمانند، گفت: در شبانه روز گذشته تردد مجددا در آزادراه کرج ـ. تهران افزایش یافت و به ۸۲ هزار و ۶۴۱ تردد رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، ایمان محرابی‌نیا ، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها با اشاره به باز بودن اغلب محور‌های مواصلاتی اظهار داشت: در حال حاضر تردد در اغلب جاده‌ها روان است.

وی با تأکید بر لزوم در خانه ماندن مردم گفت: طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا ورود و خروج در هر شهر بر اساس بررسی کارت ملی صاحب خودرو و پلاک و بیمه‌نامه هر خودرو مربوط به آن شهر انجام می‌شود.

* تردد‌ها کماکان در حال افزایش است

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق دوربین‌های نظارت تصویری و ۲ هزار و ۳۰۲ دستگاه تردد شمار در شبانه روز گذشته انجام شد.

بر این اساس کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در این مدت ۴.۵ درصد افزایش داشت. در همین مدت سهم خودرو‌های سنگین در ترافیک جاده‌ها به ۱۸.۴ درصد رسید و بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ ثبت شد.

* افزایش تردد در محور‌های منتهی به تهران

وی بیان کرد: در شبانه روز گذشته تردد در آزادراه کرج ـ. تهران مجددا افزایش یافت و به ۸۲ هزار و ۶۴۱ تردد رسید که این جاده پر ترددترین مسیر کشور بود و پس از آن آزادراه‌های کرج ـ. قزوین و قزوین ـ. کرج و تهران ـ. کرج جزو پر ترددترین جاده‌های کشور بود.

* انسداد ۱۳ جاده به دلیل سیلاب و نبود ایمنی

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در حال حاضر ۱۷ جاده در کشور مسدود است که به دلیل نبود ایمنی و سیلاب این انسداد اعمال شده است. در این باره می‌توان به محور‌هایی نظیر رودبار ـ. قلعه گنج، رودبار ـ. کهنوج، جاده خلخال ـ. اسالم، محور خرم آباد ـ. پل دختر، جاده پونل ـ. خلخال، محور سی‌سخت ـ. پادنا و منطقه ۴ آزادراه تهران ـ. شمال اشاره کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری