{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 428338

مجری برنامه عصر جدید که اخیرا به خاطر گفته‌های یکی از داوران این برنامه از سوی استقلالی‌ها با انتقاد روبرو شد، توضیحاتی در این باره داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، آریا عظیم نژاد داور عصر جدید در یکی از قسمت های این برنامه با نام آندره‌آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال شوخی کرد و آن را شبیه به موجودات ماقبل تاریخ دانست.

بعد از این اظهارنظر انتقادات از عصر جدید، عظیم نژاد و همینطور علیخانی آغاز شد. خیلی از آبی ها معتقد بودند چون علیخانی پرسپولیسی است، با برنامه چنین کاری کرده است.

مجری برنامه عصر جدید اما در اظهارات جدیدش، نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت: «ضمانت می کنم اینطور نبوده که کسی بنشیند فکر کند تصمیم بگیرد یه بخشی از جامعه را، آن هم باشگاه بزرگی مثل استقلال و طرفداران نازنین‌اش را ناراحت کند. این بی معرفتی در ماست. باشد قبول، شما می دانید من پرسپولیسی دو آتیشه هستم. قبول. ولی مگر می شود اینطور نگاه کنیم؛ من در آستانه 40 سالگی و بعد از اینهمه کار تو حوزه رسانه بخواهیم این کار را کنم؟»

او ادامه داد: «ضمانت می کنم آریای عزیز هیچی از فوتبال نمی‌فهمد. در برنامه دورهمی اسم استراماچونی را شنیده بود. دیدید تو برنامه هم گفت علیرضا بیرانوند تراکتورسازی بازی می کند؟»

علیخانی همچنین گفت: «من افتخار می کنم به رابطه دوستی با مرحوم حجازی یا پورحیدری. همین حالا با علیرضا منصوریان، محمد نوازی، سیروس دین محمدی، رضا عنایتی و دوستان دیگر استقلالی رفیقم و فوتبال هم بازی می کردیم. استقلالی ها عزیز دل من هستند. خدا را گواه می گیرم کسی نیت اذیت کردن شما را نداشته.»

مجری عصر جدید حرف های خود را اینطور تمام کرد: «من پرسپولیسی ای هستم که عاشق اینم استقلال، فولاد، نساجی، سپاهان، تراکتور و تیم های دیگر سرحال باشند. من جزو کسانی هستم که فوتبال ضربان قلبم را بالا می برد. الان استقلال یک تیم خوب و جوان و گردن کلفت دارد. همه بچه های استقلال پشت فرهاد مجیدی بایستند. مجیدی ایرانی است. هموطن است و باید از او حمایت کرد. راجع به استراماچونی هم که آریا گفت اسمش ماقبل تاریخی است، منظورش این بود که وزن و آهنگش مثل دوران قدیم بشریت است. رفقا خواهش می کنم خط قرمز جدید تولید نکنید که کالدرون، استراماچونی و کی روش هم بشوند خطر قرمز ما. در تلویزیون ایتالیا صبح تا شب بدترین شوخی و نقد را می کنند و چیز عجیبی نیست.»

ارسال نظر

 • حمید
  ۰ ۱

  احسنت به شجاعت آقا احسان مرد خودتی

 • ناشناس
  ۱۳ ۴

  راست میگه بخدا
  اههه
  مردم ما سرشون درد میکنه برا داستان

 • ناشناس
  ۷ ۱۱

  در عجبم چرا یک بار با بازیکن یا مربی یا هر شخصی از پیروزی همچین بی احترامی هایی نمیشه و پخش نمیشه .واقعا چرا اینو خودتون فکر کنید و جای استقلالی جماعت جواب بدین ب خودتون

  • محمد
   ۲ ۰

   چون میدونند کشتی گرفتن با بزرگتر از خودشون حتی اگه با باخت همراه باشه براشون افتخاره،ما آبی ها بزرگزاده و نجیب زاده ایم که چنین رفتاری نداریم و همسچژشه به کوچکترها ترحم کردیم

 • ناشناس
  ۲ ۰

  طرفدارای تیم حکومتی از این بهتر نمیشه

 • حسنا
  ۲ ۰

  ول کنید این بچه بازیارو
  اخه تو این شرایط سخت که مردم زیر بار مشکلات اقتصادی دارن داغون میشن،این چه بازی دراوردید
  به داد این مردم مستضعف جامعه برسید

 • مرتضی
  ۰ ۲

  واقعااین چکاریه حالاآریاحرفی زده توفوتبال های اروپا اصن اینطورچیزی وجودنداره این چیه توروخدا دنبال حرف میگردن

 • ناشناس
  ۰ ۲

  جوون به علیخانی
  دوسش دارم

 • علی اکبرغفاری
  ۰ ۱

  دلم به حال بزرگهای استقلال میسوزه که طرف افتخارش تو استقلال هفتا برد بوده شده خط قرمز استقلالیا. بنده خدا آریا

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری