کد خبر 422894

دستور دادستان کرج برای انسداد جاده چالوس

دادستان کرج از انسداد محور کرج چالوس خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسن مددی اظهار داشت: ورودی جاده چالوس در محدوده میدان‌های حافظ و امیرکبیر با دستور قضایی مسدود شد.

وی افزود: از روز گذشته با دستور قضایی این مسیر مسدود شده و تردد صرفا برای ساکنان محلی مقدور است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه از همه هم‌وطنان می‌خواهیم با توجه به مسدود شدن مسیر، برای سفر به چالوس از این مسیر تردد نکنند، گفت: استان البرز که شریان ارتباطی پایتخت و چندین استان کشور به شماره می‌رود، متاسفانه این شرایط اعمال محدودیت برای تردد به استان را با مشکل روبه‌رو کرده و نیازمند ورود جدی مسئولان اجرایی و اتخاذ تدابیر لازم هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب کرج با درخواست از رسانه‌ها برای دعوت مردم به عدم حضور در اماکن عمومی و کاستن از ترددها بیان کرد: از هم استانی‌ها می خواهیم برای حفظ سلامت خود و خانواده از تردد به مکان های شلوغ و پرتجمع و حضور در مراکز خرید خودداری کنند و حتی المقدور فعلا از رستوران ها و مراکز تفریحی استفاده نکنند.

وی با اشاره به اینکه در صورت گسترش این بیماری خدمات دهی به هم استانی ها می‌تواند به سختی ممکن باشد، تصریح کرد: بهترین راهکار اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و رعایت نکات بهداشتی اعلام شده توسط مسئولان پزشکی استان است.

مددی متذکر شد: در ایام اخیر کلیه مراکز قضایی و انتظامی به فعالیت خود ادامه می‌دهند اما از مردم می‌خواهیم با توجه به شرایط کنونی کشور، مراجعه خود به این مراکز را حتی المقدور به زمان دیگری موکول کنند.

وی با تاکید بر اینکه دستورات قضایی برای تشدید نظارت بر فعالیت صنوف تولید و عرضه مواد غذایی و بهداشتی صادر شده و نظارت دقیق بر توزیع اقلام بهداشتی انجام می‌شود گفت: کمبودی در استان در زمینه مواد غذایی و بهداشتی نداریم و اگر نارسایی  مشاهده می‌شود مربوط به سیستم توزیع است که در حال پیگیری آن از جانب مراجع ذیربط هستیم لذا در آینده نزدیک و با همت مسئولان غذا و دارو، اداره  صمت و تعزیرات استان مشکلات مرتفع می‌شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر