{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422725

وزیر بهداشت تاکید کرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای به وزیر ارتباطات و فناری نوشت: برای پیشگیری و مراقبت از خانواده ها در طرح بسیح ملی مدیریت کرونا اختصاص حداقل ۳۰۰ میلیون پیامک به سرشماره ۱۰۰۰۳۵ وزارت بهداشت صورت پذیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سعید نمکی در نامه ای به جواد آذری جهرمی نوشت: با توجه به شروع طرح بسیج ملی مدیریت بیماری کرونا، نسبت به برقراری ارتباط دوسویه رایگان تلفن اینترنتی با سرشماره ۴۰۳۰ برای ۶۰ هزار مراقب سلامت و بهورز در سطح کشور و اختصاص حداقل ۳۰۰ میلیون پیامک به سرشماره ۱۰۰۰۳۵ وزارت بهداشت برای پیشگیری و مراقبت خانوارها اقدام لازم صورت پذیرد.

پیش تر وزیر بهداشت، در نامه ای به آذری جهرمی  از همکاری شرکت مخابرات در خصوص راه اندازی سامانه ۴۰۳۰، برای پاسخگویی و راهنمایی به سوالات بیماری کرونا قدردانی کرده بود.

طبق تاکید وزیر بهداشت، آموزش، پیگیری و پاسخگویی به موارد مشکوک به بیماری کرونا توسط مراقبان سلامت و بهورزان برای جمعیت تحت پوشش در سطح کشور دارای اهمیت و فوریت زیادی در کنترل بیماری است.

کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز گذشته(جمعه) اعلام کرد: تاکنون موارد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۴ هزار و ۷۴۷ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۲۴ نفر رسیده و همچنین ۹۱۳ نفر بهبود یافته‌اند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری