{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 422349

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ممنوعیتی برای ورود و خروج به استان گیلان پیش بینی نشده، در عین حال گفت که از حجم ورودی‌ها به این استان در روزهای اخیر کاسته شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مهرداد لاهوتی اظهار کرد: متاسفانه گیلان نسبت به سایر استان‌ها وضعیت سخت‌تری دارد زیرا در ابتدا نسبت به این استان بی توجهی صورت گرفت و بعد از تعطیلی برخی مدارس خیلی‌ها از قم و تهران که به دنبال محیط امنی می‌گشتند، به گیلان آمدند و این ویروس را به این استان منتقل کردند که این در اثر بی تدبیری‌هایی بوده که صورت گرفته است.

 وی با ابراز امیدواری نسبت به رسیدن به روال طبیعی و شرایط مطلوب و ایده‌آل در مقابله با ویروس کرونا در استان گیلان خاطرنشان کرد: پیش بینی ما این است که بتوانیم تا نوروز به روال طبیعی خود برگردیم.

لاهوتی درباره محدودیت یا ممنوعیت رفت و آمد به گیلان نیز گفت: در این زمینه محدودیتی از نظر ورود و خروج ایجاد نشده اما خود مردم متقاعد شده‌اند که سفر نکنند و این بهترین راه است که مردم خودشان به این نتیجه برسند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس خاطرنشان کرد: نباید همه نگاه‌ها متوجه وزارت بهداشت، پزشکان و بیمارستان‌ها باشد بلکه هر کس باید تلاش کند با رعایت موارد لازم، حافظ سلامتی خود و خانواده‌اش باشد. لاهوتی همچنین شایعه ابتلای خود به ویروس کرونا که پیش از این در برخی سایت‌ها منتشر شده بود را رد کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری