{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 414089

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه فعالیت سامانه بارشی به مناطق شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق و بخش‌هایی از شرق و جنوب شرق کشور محدود می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، کبری رفیعی افزود: فردا نیز بارش پراکنده را در بخش‌هایی از  خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، خراسان جنوبی و استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان خواهیم داشت که همراه با وزش باد خواهد بود.

وی اظهار داشت: اما از روز دوشنبه تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود، در سواحل دریای خزر و استان اردبیل افزایش دما و وزش باد شدید خواهیم داشت. امروز در نیمه شرقی کشور و بخش‌هایی از مرکز و تهران گاهی وزش باد شدید رخ می‌دهد.

رفیعی ادامه داد: از روز سه شنبه تا پایان هفته در نیمه شمالی کشور افزایش دما رخ می‌دهد و روز پنجشنبه انتطار داریم با ورود سامانه بارشی دیگری در دامنه‌های زاگرس مرکزی و مناطقی از آذربایجان غربی و شمال کردستان بارش‌ها آغاز شود که به شکل پراکنده خواهد بود.

وی گفت: اوایل وقت امروز دریای خزر مواج و توفانی خواهد بود، فردا و پس فردا مرکز و شرق خلیج فارس مواج است و روز دوشنبه دریای عمان این شرایط را خواهد داشت.

وزش باد شدید در تهران 

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: تهران امروز در برخی ساعات گاهی وزش باد خواهد داشت به ویژه در ساعات بعدازظهر وزش باد شدید خواهد بود، کمینه دمای امروز صبح پایتخت ۱ درجه بالای صفر بود که پیش بینی می‌شود فردا به صفر درجه برسد، بیشینه دمای امروز تهران ۹ درجه بالای صفر می‌رسد. 

رفیعی گفت: ارومیه، همدان و زنجان با دمای ۸ درجه زیر صفر و گرگان ۲۴ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری