{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 410422

مراسم سومین سالگرد شهدای آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو روز جمعه با حضور خانواده های جانباختگان و جمعی از مردم در قطعه ۵۰ بهشت زهرا برگزار شد این در حالی بود که جای مسئولان شهرداری و کسانی که از روز نخست وعده های زیادی برای همراهی و کمک به این خانواده ها داده بودند در کنار خانواده ها خالی بود .‌

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، صبح دیروز خانواده آتش نشانانی که در حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو جان باخته بودند برای سومین سال گرد هم جمع شدند و یاد عزیزانشان را زنده کردند.

مادر آتش نشان رضا نظری گفت: متأسفانه در این سه سال به پرونده فرزندان ما رسیدگی نشده است وبارها اعتراض کرده و  خواسته مان را بیان کردیم  اما هربار با بهانه های مختلف روبرو شدیم حتی قراربود برای روز یکشنبه آینده به مقابل  دادسرای جنایی تهران برویم اما بازهم به ما وعده دادند که پرونده در حال رسیدگی  و نتیجه گیری است اما جالب است که پارسال بخاطر حادثه سانچی رسیدگی به پرونده به تعویق  افتاد و امسال هم حادثه هواپیمای اوکراینی باعث شد بازهم پرونده ما به فراموشی سپرده شود فقط سؤال ما خانواده های آتش نشانان پلاسکو این است که تا وقتی  به پرونده پلاسکو رسیدگی نشده چطور پرونده های دیگر را رسیدگی می کنند.

وی افزود: در روزهای اول به ما گفتند 14 مقصر در این پرونده شناسایی شده اند اما حالا به 4 ارگان رسیده که آن هم هنوز به اتهامشان رسیدگی نکرده اند.

ای کاش پلاسکو جعبه سیاه داشت

این مادر ادامه داد ما خانواده شهدای پلاسکو می گوییم ای کاش پلاسکو هم جعبه سیاه داشت و از کشور دیگری می آمدند وبه پرونده ما رسیدگی می کردند برایمان عجیب است که چرا تاکنون فرزندان ما شهید محسوب نشده اند.

ساختمان پلاسکو روز پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ دچار حریق و ریزش شد که در این حادثه ۱۶ نفر از آتش‌نشانان جان خود را از دست دادند و بیش از ۲۳۰ نفر مصدوم شدند. ‌‌

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری