کد خبر 407976

آتش به خانه نیکول کیدمن رسید

روز گذشته نیکول کیدمن در رویداد گلدن گلوب آشکارا ناراحت بود. ناراحتی وی را می‌شد به راحتی از چهره‌اش تشخیص داد. علت ناراحتی وی چیزی نبود به جز حریق خانه وی و همسرش کت اربن در استرالیا که در جریان آتش سوزی ویرانگر کشور استرالیا رخ داده بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، این برنده جایزه اسکار  52 ساله، در مراسم قبل از گلدن گلوب در بورلی هیلز بسیار خسته و غمگین به نظر می رسید.

نیکول کیدمن در توضیح حال بد خود به رسانه ها گفت که متوجه شده خانه محبوبش در استرالیا دچار حریق گسترده شده و به عبارتی کامل از بین رفته است. یکی از نزدیکان نیکول کیدمن در توضیح حال وی گفت؛ "نیکول درست قبل از رفتن به مراسم گلدن گلاب، ماجرا را در هواپیما فهمید و در تمام راه رسیدن به لس آنجلس گریه می کرد. "

این بازیگر سرشناس در بخشی از مصاحبه خود در فرش قرمز مراسم گلدن گلوب نیز گفت: "خیلی متاسفم. من اکنون نسبت به هر اتفاقی که در استرالیا رخ می دهد بسیار پریشانم."

به گزارش انتخاب، این خبر در حالی منتشر شد که وی و همسرش از  طریق اینستاگرام اعلام کردند که 500،000 دلار برای حمایت از کسانی که در حال آسیب دیدن از آتش سوزی هستند اهدا خواهند کرد. این زوج دارای دو خانه در استرالیا هستند ، یک پنت هاوس در سیدنی و یک مزرعه 111 هکتار در جنگل ساتون که آنها در سال 2008 با مبلغ 6.5 میلیون دلار خریداری کردند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری