{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 406808

وزیر آموزش و پرورش گفت: سردار شهید قاسم سلیمانی به عنوان نماد عزت، غیرت و هوش ایرانی است و زندگی سراسر افتخار او که گفتمان مقاومت اسلامی بود و بخش پرغروری از تاریخ ایران است در برنامه درسی قرار می‌گیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: انا لله و انا الیه راجعون؛ مجاهدت‌های بی‌نظیر حاج قاسم سلیمانی که در طول تاریخ ایران فقط با اسطوره‌ها و افسانه‌ها قابل قیاس بود و مجد و عظمتی با شکوه را برای ایران به همراه آورد و دشمن را ذلیل کرد، در نهایت او را به آرزوی دیرینه‌اش رساند و شهادت را نصیبش ساخت.

وی ادامه داد: شهادت انسان‌های بزرگ همچون زندگی‌شان اثراتی عظیم خواهد داشت و ایران را متحدتر خواهد ساخت؛ سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی به عنوان نماد عزت، غیرت و هوش ایرانی و زندگی سراسر افتخار او که گفتمان مقاومت اسلامی بود و بخش پرغروری از تاریخ ایران است در برنامه درسی قرار می‌گیرد. راهش پررهرو باد.

 سید محمد بطحایی وزیر سابق آموزش و پرورش نیز امروز در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: به همکارانم در سازمان‌ پژوهش وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد می‌کنم تا به نحوی برنامه‌ریزی کنند که زندگینامه پرافتخار حاج قاسم سلیمانی به کتب درسی وارد شود.

ارسال نظر

  • علی جمال هاشمی
    ۰ ۰

    کجاست زیبا کلام ناجوانمرد که برای کومله سنگ حقوق بشربه سینه میزد نخودهراش
    پول کمک به زلزله زدگان کجاست بیا ببین اربابت چه کرد وببین چه سرنوشتی درانتظاراوست

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری