{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 406682

لوله انتقال آب [کلیک و کشیدن برای جابجایی] مهندسان و فعالان عرصه گردشگری ایران با استفاده از لوله‌های بسیار بزرگ، اقدام به ساخت اقامتگاه توریستی در منطقه نفتی عسلویه در جنوب این کشور کرده‌اند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از عصر ایران،  محمدمهدی ستوده، مدیر دهکده گردشگری «پازارلند» در شهر عسلویه از توابع استان بوشهر ایران در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: اقامتگاه‌ «ویولا» از یک لوله GRP به طول 12 متر و قطر 3 متر ساخته شده است.

وی افزود: «این لوله‌ها در صنعت پتروشیمی از آنها برای انتقال آب استفاده می‌شود. آنها مقاومت بالایی در مقابل رطوبت دارند. از این رو در نزدیکترین فاصله به دریا قرار داده شده‌اند».

ستوده در ادامه سخنانش همچنین تصریح کرد:

«داخل لوله‌ها را با چوب طراحی و از کمترین فضا برای اقامت دو نفر بهترین استفاده را کردیم. نیمکت داخل اتاق را برای گذاشتن وسایل مصرفی مانند حوله به شکل جعبه ساخته‌ایم.

avjfJSd0DrKy

تعداد 21 اتاق لوله‌ای در این ساحل وجود دارد که هر کدام ظرفیت دو نفر را دارد. سرویس دهی در اتاق لوله ای در حد استاندارد هتل 4 ستاره است».

سحر یکی از مسافران مقیم در این اقامتگاه توریستی نیز به خبرنگار آناتولی گفت:

«وقتی وارد اتاق شدم از طراحی و شرایطی اینجا شگفت زده شدم. هرگز فکر نمی‌کردم که می‌توان در یک لوله اقامت داشت؛ آن هم لوله‌ای رو به دریا. شب هنگام خوابیدن می‌توان صدای امواج خلیج فارس را شنید».

nlLNkcOtxc4o

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری