{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 406562

سازمان هواشناسی پیش بینی کرد:

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز( پنجشنبه ) در شمال شرق و شرق کشور بارش‌های پراکنده داریم، گفت: بعد از ظهر روز جمعه سامانه جدید بارشی وارد کشور خواهد شد و برای مناطق غرب، جنوب غرب و به تدریج دامنه‌های البرز و جنوب کشور بارش خواهیم داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، کبری رفیعی افزود: امروز در شمال شرق و شرق کشور و سواحل دریای خزر بارش های پراکنده را خواهیم داشت و برای مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف پیش بینی شده است و در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان امروز شاهد رگبار و رعد و برق و وزش باد هستیم.

وی بیان کرد: برای  روز جمعه  بارش ها در غرب سواحل شدت بیشتری خواهد داشت اما بعد از ظهر روز جمعه سامانه جدید بارشی وارد کشور خواهد شد و برای مناطق غرب ، جنوب غرب و به تدریج دامنه های البرز و جنوب کشور بارش خواهد داشت که در ارتفاعات و مناطق سردسیر به شکل برف خواهد بود.

بارش باران در بیشتر مناطق کشوردر هفته آینده

رفیععی افزود: در روز شنبه ضمن تقویت این سامانه بارشی به جز جنوب شرق بیشتر مناطق کشور بارش خواهند داشت که در استان های چهارمحال و بختیاری ، کهکیلویر وبویراحمد، فارس، شمال بوشهر و ایلام، بارش ها شدت بیشتری خواهد داشت و برای مناطق استان های جنوبی نیز رگبار و رعد و برق و احتمال بارش تگرگ پیش بینی شده است .

وی گفت: یکشنبه بارش ها به نیمه شرقی کشور منتقل می شود و در مناطق جنوبی تر نیز بارش های رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهیم داشت و در سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز و بخش هایی از غرب و شمال غرب کشور نیز بارش باران و برف پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: در روز یکشنبه در نیمه شرقی کشور در جنوب  استان فارس، جنوب کرمان، شمال هرمزگان و بخش هایی از سیستان و بلوچستان وزش باد شدید پیش بینی شده است. روز یکشنبه خلیج فارس و دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.

وزش باد در تهران

وی یادآور شد: تهران نیز امروز ( پنجشنبه )کمی ابری خواهد بود و گاهی وزش باد را خواهیم داشت و دمای تهران امروز حداکثر ۱۰ درجه بالای صفر و حداقل دما ۲ درجه بالای صفر پیش بینی شده است. همچنین سردترین مرکز استان امروز شهرکرد با ۹ درجه زیر صفر و گرمترین مرکز استان، بندرعباس با دمای حداکثر ۲۶ درجه بالای صفر بوده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری