{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 402799

یک کارشناس سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: خلیج فارس، تنگه هرمز و غرب دریای عمان امروز چهارشنبه با بروز رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید مواج و متلاطم می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، همچنین در تهران از فردا ۲۸ آذر غبار محلی شکل می‌گیرد و شنبه و یکشنبه با انباشت آلاینده‌ها مواجه می‌شود که پیش بینی می‌شود

«امین حسین نقشینه» گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز در برخی نقاط استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، شرق خراسان رضوی، کرمان، پاره‌ای از مناطق یزد، شرق فارس، هرمزگان، مرکز و شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و غرب دریای عمان رگبار باران، رعد و برق و گاهی وزش باد شدید و در غرب اصفهان، چهار محال و بختیاری بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: فردا (پنجشنبه ۲۸ آذر) برای بخش‌هایی از سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب یزد، هرمزگان، شمال فارس و جنوب خراسان جنوبی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

از پنجشنبه تا اواسط هفته آینده در اغلب مناطق کشور جو آرام بوده و به تدریج در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده‌ها رخ خواهد داد.

کیفیت هوای تهران از فردا به شرایط آلوده نزدیک می‌شود

نقشینه در مورد آسمان پایتخت نیز گفت: در تهران از فردا غبار محلی شکل می‌گیرد و شنبه و یکشنبه با انباشت آلاینده‌ها مواجه می‌شود که پیش بینی می‌شود، کیفیت هوای تهران به شرایط هوای آلوده نزدیک شود.

بیشینه دمای هوای تهران امروز به ۱۲ درجه می‌رسد و کمیته دمای هوای تهران امروز در شمیرانات یک درجه سانتی گراد بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری