{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 402703

یک مرد برزیلی با تغییر چهره و پوشیدن لباس زنانه قصد داشت به جای مادرش در آزمون گواهینامه رانندگی شرکت کند اما متصدی آزمون رانندگی به او مشکوک شد و وی بازداشت شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، این مرد برزیلی که هفته گذشته قصد داشت برای مادرش گواهینامه بگیرد، خیلی زود دستش رو شد و پلیس او را دستگیر کرد.

ماریا شیاوه، مادر این مرد که ۶۰ ساله و اهل روستایی در شمال غربی برزیل است، تاکنون سه بار برای گواهینامه امتحان رانندگی داده و هر سه بار رد شده بود. اما پیش از آن که برای چهارمین بار شانس خود را امتحان کند، پسر ۴۳ ساله او، هیتور مارچیو شیاوه، تصمیم گرفت کلکی سوار کرده و به مادرش کمک کند.

او پس از آن که تغییر چهره داد و لباس زنانه پوشید به سوی محل آزمون رفت، اما با دو ساعت تأخیر به آنجا رسید.

مارچیو از سر تا پا لباس زنانه پوشیده، آرایش غلیظی کرده و سعی کرده بود چیزی را فراموش نکند: کیف زنانه، پیراهن گل‌گلی، گوشواره، ناخن لاک‌زده و سینه‌بندی که با پارچه توی آن را برجسته کرده بود. اما با این همه آلین مندونچا، متصدی آزمون رانندگی به ظاهر عجیب او مشکوک شد و آن گونه که به روزنامه محلی فولیا گفته است، ظاهر و رفتار این مرد به هیچ عنوان برای شباهتی به زن‌ها نداشته است.

به این ترتیب متصدی آزمون با کمک همکارانش پلیس را در جریان این مورد مشکوک قرار می‌دهند. هیتور مارچیو که مرحله اول آزمون را هم قبول شده بود، در لحظه رسیدن پلیس قصد فرار داشت، اما مأموران توانستند او را بازداشت کنند.

وی به پلیس گفته که مادرش از این جریان و از نقشه پسرش خبر نداشته است. این فرد در نهایت پس از پرداخت جریمه کار خلاف خود، آزاد شد. برخی از افراد حاضر در محل آزمون به روزنامه فولیا گفته‌اند که او در نهایت هم نمی‌توانست گواهینامه بگیرد، چون در پارک کردن مشکل داشت.

590748_849

590749_735

590750_581

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری