{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 402445

مردم آبادان خواستار برخورد جدی پلیس با چندین سفره خانه ای هستند که شئونات اسلامی را رعایت نمی کنند و بار ها در کافه های این شهر رفت و آمد های مشکوک افراد خارجی دیده شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، مردم آبادان خواستار برخورد جدی پلیس با چندین سفره خانه ای هستند که شئونات اسلامی را رعایت نمی کنند و بارها در کافه های این شهر رفت و آمدهای مشکوک افراد خارجی دیده شده است.
در پی برخورد قاطعانه پلیس آبادان با سفره خانه های متخلف در روزهای گذشته چندین سفره خانه به دلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی و ترویج فساد و فحشا توسط پلیس اماکن آبادان پلمب شد.
در این راستا اهالی یکی از پاساژهای معروف در خیابان امیرکبیر خواستار برخورد جدی با کافه ها هستند بازاریان مدعی اند که این کافه محل پاتوق برای فساد تبعه های کشورهای عربی شده است و اتباع کشورهای حاشیه خلیج فارس در این محل دختران جوان را برای یک شب رابطه سیاه چند 100 دلار معامله می کنند و بارها به دلیل فساد موجود در این کافه شاهد درگیری شدید بوده ایم .
متأسفانه برخی ازسفره خانه های سطح شهر آبادان پاتوقی برای افرادی سودجو و فاسد کشورهای خلیجی شده است.
شنیده ها از این حاکیست که شب ها تاصبح این قلیان سراها به دختران و پسران جوان و مردان عرب سرویس می دهد که این امر باعث ترویج و اشاعه فساد در منطقه را فراهم می کند.
گفتنی است یکی از مسئولین آبادان بدون در نظر گرفتن فساد مردان عرب و مشکلات اخلاقی شان در ایران عنوان کرده بود که امنیت توریست های عرب از هر چیزی برای من در آبادان مهم تراست.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری