کد خبر 396819

بازیگر ایرانی سر از شبکه سعودی درآورد! +عکس

یک رفتار شناس و آسیب‌شناس اجتماعی گفت: بارها و بارها در مورد بعضی از افراد اعم از سلبریتی تا مشاغل دیگر حوادثی روی داده که طرز تفکر و دیدگاه‌های اصلی آنها را آشکار کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس،  یک رفتار شناس و آسیب‌شناس اجتماعی درباره پیوستن «مهناز افشار» به داوران برنامه پرشین تلنت در شبکه وابسته به عربستان صعودی ایران اینترنشنال، گفت: چه خوش است که محک ارزیابی به میان آید. بارها و بارها در مورد بعضی از افراد اعم از سلبریتی تا مشاغل دیگر حوادثی روی داده که طرز تفکر و دیدگاه‌های اصلی آنها را آشکار کرده است. بسیاری از این افراد به خاطر منافع مادی و یا گریز از گذشت تاریخ مصرف دست به هر کاری می زنند تا دیده شوند.

مجید ابهری با اشاره به اینکه برخی سلبریتی‌ها هرجا که به نفعشان باشد، پرچم مخالفت به دست می‌گیرند، بیان داشت: از ازدواج با آقازاده‌ها تا هشتک زنی برای سگ‌های ولگرد و سایر امور ماهیت فکری خود را نشان می‌دهند. وقتی که حنای آنها برای مردم و جوانان رنگ می‌بازد و جایگاهی در داخل کشور نداشته و باقی مانده را نیز از دست می‌دهند، به شناخته شده‌ترین و آشکارترین دشمنان مردم و کشور پناه می‌برند.

18

استاد دانشگاه شهید بهشتی در ادامه نیز گفت: شبکه ایران اینترنشنال که با تعداد کثیری از کارمندان و خبرنگاران و سالن‌های مختلف و دستگاه‌های فنی گسترده، بدون هیچ‌گونه تبلیغات که محل درآمد اصلی شبکه‌های تلویزیونی است، برنامه به روی آنتن می‌برد و معلوم نیست با چه بودجه‌ای از کدام کشور اداره می‌شود!

وی با بیان اینکه قبل از اینکه خانم افشار و امثال او به این گروه وابسته بپیوندند بهتر است چند مورد را بررسی کرد، افزود: از جمله این موارد باید به اول اینکه از بودجه آنها مطلع شوند که روزانه هزاران پوند خرج می‌کنند. این بودجه از کجا می‌آید؟ دوم اینکه هرجا که آنها یعنی سلبریتی‌های خود فروخته کمرنگ می‌شوند دست به حرکتی می‌زنند که دوباره مطرح شوند. آیا مطرح شدن یا مطرح ماندن به هر قیمت جایز است؟ نکته سوم اینکه بهتر است اندک طرفداران باقی مانده این ملکه هشتک‌زن با ماهیت اصلی وی و امثال او آشنا شوند چراکه اگر ما اختلافی داریم مشکل داخلی خانواده است که نباید همسایه از آن باخبر شود. حتما دلارهای شبکه اینترنشنال جایگزین دلارهای شیرخشک‌های فاسد و زد و بندهای پشت پرده آمپول‌های مورد نظر خانم افشار شده است. قضاوت را به خود جوانان هوشمند کشور واگذار می‌کنیم.

ابهری در ادامه نیز عنوان داشت: باید یادآوری کنم که معروفیت دلیل پاک بودن کارنامه و اندیشه افراد نیست. شباهت به یک خواننده پیش از انقلاب، بلیط ورود این خانم به عرصه سینما شد و رشد و ترقی در این عرصه به هنرهای دیگر وی بستگی داشت. از این به بعد دیگر نباید فریب ظاهر دل سوز و آرمانی این گونه افراد را بخوریم و به جای هرگونه مجازات باید عنوان ایرانی بودن از وی گرفته شود هرچند که شاید برای وی مهم نباشد. چراکه اتحاد با دشمنان قسم خورده کشور و نظام ما در هیچ شرایطی قابل پذیرش نبوده و هدف‌های این گونه وسائل کثیف رسیدن به آنها را توجیه نمی‌کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲۲ ۱

  دشمن قسم خورده کشور و ملت شما سیاست مداران اختلاس گر هستید

 • ناشناس
  ۲۹ ۳

  آقای گزارش نویس تو اول یاد بگیر بنویسی عربستان سعودی نه صعودی بعد اظهار فضل کن.اکابر نرفته تو این کشور کارشناس می شن!!

  • ناشناس
   ۹ ۵

   اول میگی گزارش نویس بعد میگی کارشناس؟

   ببین اول یه سوزن به خودت بزن بعد به دیگران. افتادددددددددد؟

 • ناشناس
  ۱۱ ۲

  تو یکی ساکت شو

 • مجیبیان
  ۸ ۳

  امان از باور بدون تامل....

 • moj
  ۹ ۲

  خاک ....
  صعودی خخخخخ

 • فضول شناس
  ۷ ۲

  بهتر نیست عوض سرک کشیدن تو کار مردم اول املای زبان فارسی رو یاد بگیرین و سعودی رو صعودی ننویسین ؟ مایه شرمه والا

 • ناشناس
  ۰ ۵

  مهناز افشار در استان های مختلف همزاد دارد که شبیه او هستند خودش خبر ندارد او تک افریده نشده و به شدت عقده ایست

 • مهشید
  ۵ ۰

  همه چیزایی که اینجا نوشتین بوی ضعف و ناتوانی میده . چقدر بدبختی نویسنده

 • ناشناس
  ۵ ۰

  چشم همتون کور

 • ناشناس
  ۱ ۰

  مهناز افشار نمونه یک انسان خائن و وطن فروش به تمام معناست
  کسی که با پول سعودی یا با فروش شیر خشک آلوده روزگار بگذرونه بهتر از این نمیشه
  خواهشا نظرات رو سانسور نکنید!

 • طاها
  ۰ ۰

  واقعا جای تاسف دارد این مهناز افشار نه بلکه اشراف تازه به دوران رسیده ای بیش نیست کسی که با وطن خود رحم نکند به خانواده خود رحم نخواهد کرد و نکرده است ازدواج ایشان حتی سیاسی بود برای بدنام کردن یک خانواده شریف و فرهنگی ایران جدای از فرزند ناخلفش که شاید مهناز از در به در کردش اف براین بیسوادی

 • ناشناس
  ۰ ۰

  التماس تفکر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  وااااااای خانم مهنازافشاراینجا همه مردم بدون شما نمی تونن زندگی کنن پس سریع برگردید تا فردی نمرده

 • ناشناس
  ۰ ۰

  شرت کم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  امان از آدمی زاد بد بخت .....توی همین مملکت خودمان مگه مشهور نبودی ؟ کی مجبورت کرده بری اونطرف

 • ایرانی
  ۰ ۰

  ما آریایی هستیم؛ عرب نمی پرستیم...عربستان تحت پوشش شعار نمی باشد...!!! خخخخخخ😂

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری