کد خبر 390182

دستگیری ۱۱مرد و۱دختر جوان با رمزگشایی از ۴۷فقره سرقت

رئیس پلیس مشهد از اجرای طرح تشدید مقابله با سرقت و دستگیری ۱۱مرد و یک دختر جوان خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی گفت: تیم‌های دایره تجسس کلانتری طرق در عملیات غافلگیرانه شدید مقابله با سرقت پس از اقدام‌های اطلاعاتی و پیگیری سرنخ‌های موجود به طور ضربتی وارد عمل شدند.

رییس پلیس مشهد اظهار کرد:مرحله اول این عملیات با پیگیری سرقت‌های سریالی سیم و کابل برق آغاز و ماموران کلانتری طرق با چهره زنی یکی از عاملان اصلی این سرقت‌ها، وی را در حال ارتکاب جرم دستگیر کردند.

وی افزود: متهم 47ساله که راهی جز بیان حقیقت نمی‌دید با معرفی مال‌خر اموال مسروقه در تحقیقات اولیه تا کنون به 15 فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کرد.

رییس پلیس مشهد با بیان اینکه مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده، به دستگیری سارقان احشام هم اشاره واظهار کرد: تیم تجسس کلانتری طرق پسر و دختری جوان که یک راس گوسفند را برای فروش به بازار دام مشهد آورده بودند به عنوان مظنون دستگیر کرد. بررسی‌های اولیه در این باره با توجه به ادعای شاکی پرونده حاکی از آن بود که متهمان 3 راس گوسفند را به سرقت برده‌اند و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

صارمی ساداتی افزود:در ادامه پیگیری سرقت احشام اطلاعات دیگری به دست آمد که بلافاصله ماموران کلانتری طرق را وارد عمل کرد و سرنخ پیگیری‌های آنها را با توقیف یک دستگاه خودروی سواری سرقتی در مشهد به شهرستان کاشمر رساند.

وی افزود: با دستگیری 2سارق که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند مشخص شد متهمان 4فقره سرقت گوسفند نیز در شهرستان کاشمر داشته‌اند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

رئیس پلیس مشهد در بخش پایانی اظهارات خود به پی گیری ضربتی سرقت‌های سریالی آهن آلات از ساختمان‌های در حال ساخت خبر داد و گفت: تیم‌های تجسس کلانتری طرق یکی از عاملان این  سرقت‌ها را پس از کنترل و مراقبت‌های پوششی لحظاتی پس از ارتکاب جرم دستگیر کردند.

صارمی ساداتی افزود: این متهم که مردی میانسال است در تحقیقات اولیه به 4 فقره سرقت آ هن آلات اعتراف کرد، در پی دستگیری این متهم و با توجه به سرنخ‌های دیگری که به دست آمد تیم‌های تجسس کلانتری شفا مشهد نیز به طور ضربتی وارد عمل شدند و 4تن از متهمان سرقت آهن آ لات و یک مالخر را در این رابطه دستگیر کردند.

وی با اشاره به این مطلب که از این متهمان 35شاخه آهن آلات و 10شاخه لوله اتصالات گاز سرقتی کشف شده گفت: تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری