{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 376672

فردی که فروردین امسال برادر همسر خود را در شهرستان سروآباد به قتل رسانده بود پس از چند ماه با تلاش ماموران انتظامی دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، فرمانده انتظامی سروآباد روز سه شنبه اظهار داشت:‌ قاتل ۱۲ فروردین امسال بوسیله چاقو و به دلیل اختلافات خانوادگی برادر همسر خود را به قتل رسانده بود که متهم در ساعات اولیه پس از ارتکاب به قتل شناسایی شد.

سرهنگ علیرضا کرجی اضافه کرد:‌ با اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت‌های ویژه پلیس سرانجام قاتل که در یک خانه باغ در شهرستان ملارد تهران مخفی شده بود شناسایی و توسط عوامل پلیس دستگیر و همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

عاملین تیراندازی در بانه دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان بانه هم در خبری اعلام کرد:‌ ۲ نفر که اقدام به تیراندازی در این شهر کرده اما با استفاده از شلوغی و ترافیک اقدام به فرار کرده بودند توسط ماموران پلیس شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ رسول چگینی با بیان اینکه پس از تیراندازی و متواری شدن این ۲ نفر تحقیقات در خصوص شناسایی و دستگیری آنها آغاز شد،  افزود: پس از انجام کارهای پلیسی متهمان که به وسیله تیراندازی موجب ایجاد رعب و وحشت مردم شده بودند شناسایی، دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

وی تاکید کرد:‌ آرامش و امنیت مردم خط قرمز پلیس است و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد عده‌ای هنجارشکن این آرامش و احساس امنیت را برهم زنند.

 خودروی بی ام و قاچاق متوقف شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان هم خبر از توقیف یک خودروی گران قیمت بی ام و در محور سنندج - قروه داد و اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی حین گشت زنی در این محور این خودرو مدل ۲۰۱۶ را متوقف کردند و در بررسی های مشخص شد،  خودرو قاچاق است.

سرهنگ جمال سلمانی با بیان اینکه ارزش این خودرو ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود:‌ این خودرو با پلاک مجعول و بدون مدارک گمرکی در حال تردد بود که با هوشیاری عوامل انتظامی متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری