کد خبر 374348

ساخت فصل دوم عصر جدید برای زمستان ۹۸

احسان علیخانی از آغاز ساخت فصل دوم عصر جدید در زمستان ۹۸خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، نشست خبری عوامل برنامه «عصر جدید» با حضور احسان علیخانی، آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی، امین حیایی و ایمان قیاسی در مرکز همایش‌های صدا و سیما تا دقایقی دیگر آغاز می شود.

احسان علیخانی تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «عصر جدید» در این نشست گفت: به طور مشخص در برنامه فینال درباره استعدادیابی صحیت می کنیم، فراتر از ارسال ویدئو چند مرحله داریم و تصویر ارسالی یک شخص تا تصویر او در فینال نشانگر تفاوت چشگمیر است.

وی با بیان اینکه تیمی 7 نفره در استودیو، راستی آزمایی ویدئو را با واقعیت تطبیق داده و زیر نظر مربی جلو می رفتند، افزود: ما دو باشگاه مهارت برای بچه ها گذاشتیم و اینکه تصور شود کسی یک ویدئو ارسال کند و روی صحنه بیاید، اینطور نبوده است.

علیخانی ادامه داد : بسیاری از این بچه ها تا به حال تهران نیامده و جلوی دوربین قرار نگرفته بودند، روی آن ها کار می شد تا شرایط آنها برای روی صحنه رفتن فراهم شود.

وی گفت:برنامه «عصر جدید» یک برنامه استعداد یابی عمومی است و من تصور می‌کنم برای این برنامه فراتر از ضبط یک برنامه تلویزیونی وقت گذاشته شده است.

علیخانی درباره فصل جدید برنامه گفت: قرار است به نفر اول تا پنچم،۵ اعتبار تخصصی از سوی برنامه به آن ها داده شود تا بعد از این برنامه رها نشوند. شعار ما رسیدن بوده و با مشورت داوران، اعتبار تخصصی به بچه ها برای توسعه استعداد و توانایی آن ها داده می شود و قطعا یک همکاری یک ساله ها با آن ها داریم و در فصل جدید از آن ها دعوت به کار می کنیم.

وی ادامه داد : باید این بچه ها مسیر خود را با قدرت ادامه دهند و نباید رهایشان کرد، برای فصل جدید صحبتی شده است، این سخت ترین کار زندگی من بوده زیرا موضوعات برای کار زیاد است اما برای زمستان ۹۸ فیلمبرداری این برنامه را آغاز می کنیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • نازنین
    ۰ ۰

    سلام عرض ادب خدمت دست اندکاران برنامه عصر جدیدمن نازنین پارسامرام من بتری های پلاستیکی برج وخونه ومناره میخوام بسازموبادو.ستام من نمیدونم که چجوری بفرستم اگه هم بفرستم چند در صد امکان قبولی هست ومن میخوام تازه مهر با دویستام حرف بزنم میتونم اون موقه بفرستم لطفلا جواب بدید نازنین

  • عطا
    ۱ ۱

    میشه عصر جدید دیگخ با این مجری اجرا نشه یا اصلا چخش نشه 1030 نفرو مایوس کردن و یه استاد موسیقی رو دور زدیم و به یک نفر استعداد رسیدن برنامه عصر جدید غلط اندر غلطه مثل سیرک میموند بعضی از برنامه هاش مچ زن و چندتا از بچه هایی که مدال جهانی داشتن باختن اما محمد زارع با سیاست عوام فریبی به فینال رسیدن خخخخخخخخخخ