کد خبر 372429

تورم صورت یک دختر بر اثر استفاده از رنگ مو +عکس

صورت یک دختر بیست و چهار ساله بریتانیایی پس از استفاده از رنگ مو به شکل وحشتناکی متورم شد. این دختر به رنگ مو آلرژی داشت و در نتیجه دچار مشکلات شدید شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، بعد از واکنش آلرژیک به رنگ مو صورت این دختر سه برابر اندازه طبیعی خود متورم شد. وضعیت وی تا حدی حاد شد که دچار کوری موقت شد و دید خود را از دست داد.

این دختر که استف او دل نام دارد، قصد داشت در سفر خود به آمستردام یک تغییر اساسی در ظاهر خود ایجاد کند اما در عوض او با یکی از بدترین بیماری های عمر خود رو به رو شد. به نظر می رسد آرایشگر نیز در ماجرا بی تقصیر نیست چرا که استف از قبل می دانست به پارافنیلن دی آمین حساسیت دارد و در نتیجه این موضوع را به فروشنده اطلاع داده بود. اما فروشنده به نکته مدنظر او دقت نکرده بود. وی می گوید: "من به آرایشگر سالن گفتم که به PPD حساسیت دارم اما او به من اطمینان داد که رنگ پوست سر من را لمس نخواهد کرد و ارگانیک است."

روز بعد استف به آمستردام پرواز کرد اما همان روز صورت استیف شروع به تورم کرد.او می گوید :" صورتم به سرعت داغ و متورم شد و سپس چشمانم بسته شد. این خیلی دردناک بود ، تمام صورت و سرم احساس خارش و سفت شدن داشت. من به دلیل اینکه در روز تولد خواهرم در خارج از شهر خودمان بودیم نمی خواستم چیزی را خراب کنم اما بی فایده بود. من کور شدم و به شدت وحشت کردم. خواهرم به سرعت با والدینم تماس گرفت و فورا به انگلستان برگشتیم و مرا مستقیم به بیمارستان بردند."

استف می گوید حتی مادرش او را در بیمارستان نشناخته است. او پنج روز در بیمارستان بستری شد تا کمی از شرایط خطرناک خود فاصله گرفت.

708545_189

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری