کد خبر 372424

ماجرای برد پیت و همسران سابقش!

برد پیت و آنجلینا جولی بازیگران سرشناس هالیوودی اخیرا از یکدیگر جدا شده‌اند. زوجی که از دید بسیاری از افراد از جذاب ترین زوج‌های هالیوودی محسوب می‌شدند. اما هر دو این بازیگران پیش از ازدواج با یکدیگر ازدواج‌های دیگری در کارنامه‌های خود داشتند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، برخی از نشریات آمریکایی معتقدند جنیفر آنیستون همسر سابق برد پیت در تلاش است از آنجلینا جولی انتقام بگیرد. اما چرا؟

سالها پیش از آن که آنجلینا جولی و برد پیت با یکدیگر آشنا شوند، جنیفر آنیستون و برد پیت با یکدیگر آشنا شدند و ازدواج کردند. زوجی عاشق و دوست داشتنی که سالها نیز با یکدیگر زندگی کردند. این زندگی عاشقانه ادامه داشت تا این که برد پیت و آنجلینا جولی در فیلم آقا و خانم اسمیت با یکدیگر همبازی شدند و همین موضوع حواشی شدیدی بین این دو نفر ایجاد کرد و در نهایت رابطه زناشویی برد پیت و جنیفر آنیستون را نیز مختل کرد.

708831_548

اگرچه آنجلینا جولی هر نوع مداخله خود در طلاق جنیفر آنیستون و برد پیت را تکذیب می کند. اما به هرحال تداخل زمانی ساخت فیلم آقا و خانم اسمیت و جدایی برد پیت شایعاتی متعدد ایجاد کرد. اکنون به نظر می رسد ماجرا برعکس شده است. چرا که گفته می شود برد پیت و جنیفر آنیستون از مدتی قبل به شکل پنهانی یکدیگر را ملاقات می کنند و روابطی دوستانه برقرار کرده اند.

حتی گفته می شود قرار است این دو نفر به زودی روابط خود را علنی کنند. گرچه این موضوع در حد شایعه و حدس و گمان است اما اگر حقیقت داشته باشد به این معنی است که تاریخ تکرار می شود اما این بار به نفع آنیستون و به ضرر جولی.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری