کد خبر 367884

رفتار فوق العاده خطرناک مرد در فرودگاه +عکس

یک مرد نیجریه ای با رفتار عجیب خود تا یک قدمی مرگ پیش رفت. این مرد روی بال هواپیما ایستاد، آن هم در شرایطی که موتور هواپیما روشن بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، یک مرد در نیجریه روی بال هواپیما ایستاد و با این رفتار خطرناک باعث وحشت مسافران شد. خوشبختانه هشیاری خلبان مانع از یک فاجعه انسانی شد.

بسیاری از افراد تصویر می کنند راه رفتن روی بال هواپیما مثل فیلمها ساده و بی خطر است اما نمی دانند که این حرکت بسیار خطرناک است و اغلب فیلم ها با جلوه های ویژه تصویری طراحی می شوند و هیچ گاه در حین پرواز یک انسان نمی تواند به همین راحتی روی بدنه هواپیما حرکت کند.

696020_595

به نظر می رسد این ماجرا از دید یک مسافر پرواز نیجریه نیز جالب بوده چرا که تصمیم گرفت با ایستادن روی بال هواپیما شانس خود را امتحان کند. لحظه ای که او روی بال هواپیما ایستاد خلبان موتور را روشن کرده بود ولی خوشبختانه متوجه فردی روی بال شد و به سرعت مرحله تیک آف را متوقف کرد.

این مرد گفته بود با هدف برداشتن چمدان خود که در یکی از موتورها گیر کرده بوده این رفتار را نشان داده اما به هر حال رفتار وی بیش از حد خطرناک بود و باعث هراس شدید مسافران شده بود. این مرد به سرعت توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد.

هنوز مشخص نیست این مرد چگونه خود را به باند پرواز رسانده اما برخی رسانه های محلی معتقدند او می خواسته خود را قاچاقی به غنا برساند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر